برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رویانیان: سرمربی پرسپولیس تا جمعه معرفی می‌شود

چهارشنبه، ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۳۱ — ایسنا

محمد رویانیان می‌گوید، سرمربی پرسپولیس تا جمعه معرفی می‌شود.

محمد رویانیان

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در حاشیه نشست تخصصی "اخلاق در رسانه‌های ورزشی" اظهار کرد: جلسه‌ای داشتیم درباره "اخلاق در ورزش" و می‌خواستیم خودمان را درست کنیم. محور ما هم فرمایشات مقام معظم رهبری است. باید از این گونه جلسات بیشتر برگزار شود تا مسیر ورزش ما درست شود.

وی درباره انتخاب سرمربی پرسپولیس گفت: در حال حاضر سه گزینه اصلی داریم. مایلی‌کهن، درخشان و دایی گزینه‌های ما هستند و در کنار آنها با برانکو هم صحبت می‌کنیم. خیلی‌ها می‌گویند که چرا با مربیان مختلف حرف می‌زنید. این اشکالی ندارد پرسپولیس بزرگ است. روز گذشته هم دو گزینه دیگر به این جمع اضافه کردیم.

رویانیان در حالی که نمی‌خواست از دو گزینه جدید نامی ببرد، گفت: صحبت‌هایی با برانکو داشته‌ایم و این که رییسه هیات‌مدیره گفته است با برانکو صحبت نشده، تداخلی در کار هیات‌مدیره و مدیرعامل ایجاد نمی‌کند. وظیفه مدیرعامل است هر چه را فکر می‌کند، درست است، انجام دهد. سال گذشته انتخاب سرمربی طول کشید و پرسپولیس از این بابت ضرر کرد اما امسال به هواداران قول می‌دهم که سرمربی زودتر معرفی شود.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با بیان این که سرمربی تیم حداکثر تا جمعه انتخاب می‌شود گفت: یک وقت‌هایی می‌خواستم از پرسپولیس بروم اما به من گفتند که بمان. حالا که می‌خواهم بمانم، می‌گویند که باید بروی. قبل از این که به اینجا بیایم، جایی بودم که برای من ارزش زیادی داشت و به من گفته شد تا هر زمانی که فکر می‌کنی می‌توانی به پرسپولیس کمک کنی، در این تیم بمان.

رویانیان در واکنش به این صحبت وزیر ورزش و جوانان که گفته بود هر کس نمی‌تواند کار کند، می‌تواند برود، گفت: منظور او من نبوده‌ام. ضمن این که اگر با من بود، هم جواب قانع‌کننده‌ای داشتم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره خصوصی شدن این باشگاه هم گفت: باور کنید که پرسپولیس و استقلال باید خصوصی شوند. حالا که مجلس تصمیم گرفته و قانون مربوط به آن را تصویب کرده است، باید عملی شود. پیشنهاد من این است که اجازه بدهید فردا صبح ۴۹ درصد از سهام پرسپولیس به هواداران واگذار شود. ما ۲۰۰ میلیون سهم در نظر می‌گیریم، هر کدام ۱۰۰ هزار تومان که وقتی آنها فروخته شوند، به عدد ۲۰۰ میلیارد تومان می‌رسیم. بعد از آن می‌توانیم یک پرسپولیس قدرتمند و ثروتمند بسازیم و کل هزینه‌هایش را هم به همه دنیا نشان می‌دهیم، حتی به بان‌کی‌مون.

وی افزود: باور کنید که پرسپولیس و استقلال باید خصوصی شوند اما یک سیستم‌ بورکراسی خراب اجازه نمی‌دهد کار به این عظمت انجام شود. وزیر محترم اقتصاد، دیوان محاسبات کشور همه اجازه بدهید که ۲۰۰ میلیون سهم به هواداران واگذار شود. وقتی پرسپولیس خصوصی شود، یکی از شرکت‌هایی که صلاحیت دارد، شرکت پیشکسوتان پرسپولیس است که می‌تواند با سرمایه‌گذاری با یک بانک کار بزرگی را انجام دهد.

وی درباره منتشر شدن قرارداد یعقوب کریمی با نفت تهران گفت: برای باشگاه نفت متاسفم و نمی‌دانم که چرا این جنجال‌سازی‌ها را انجام می‌دهد.

رویانیان درباره مذاکره با علی دایی هم گفت: ما با دایی صحبت می‌کنیم و مطمئن باشید که او هم دوست دارد به پرسپولیس بیاید اما دیگران دوست ندارند.

وی در پایان درباره حفظ بازیکنان این فصل پرسپولیس برای سال بعد هم گفت: اکثر آنها در پرسپولیس می‌مانند،‌ سال قبل هم تیم خوبی بستم اما خیلی‌ها من را اذیت کردند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391