برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رویانیان : اگر می‌بردیم آقایان برای صحبت با ما باید وقت می‌گرفتند

دوشنبه، ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۴۳ — باشگاه خبرنگاران

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس تهران امروز در مورد برخی مسائل این تیم و دلایل شکست با باشگاه خبرنگاران گفتگو کرد

محمد رویانیان

محمد رویانیان مدیرعامل تیم پرسپولیس گفت: متأسفانه در ضربان پنالتی بازی را به تیم سپاهان واگذار کردیم و این حاشیه‌ها به وجود آمد و اگر برده بودیم حالا پادشاهی می کردیم و این آقایان بودند که برای صحبت با ما باید وقت می گرفتند.

وی در خصوص مسائل مطرح شده در خصوص استعفا دادنش بیان داشت: من تا زمانیکه در پرسپولیس هستم تمام تلاشم را خواهم کرد و در باره آینده نیز در جلسه هیئت مدیره تصمیم می گیریم البته در جمع اعضاء ۴ نفره فکر می کنم نژاد فلاح نیز به دلیل دو شغله بودن می بایستی از تیم جدا شود و در مورد استعفای من که وجود خارجی ندارد خودم تصمیم می گیرم من در حال حاضر بایستی با کار ریشه ای آینده پرسپولیس را با کمک دلسوزان بسازم و هنوز تصمیم به جدایی نگرفته ام .

**کریمی امسال به تیم ما ضربه زد

وی در خصوص علی کریمی تصریح کرد: کریمی در نیم فصل با حاشیه هایی که به وجود آورد نتوانست برای تیم مفید باشد و به همین صورت به تیم ضربه زد و تنها در ۶ بازی پرسپولیس را همراهی کردو در مورد خداحافظی وی نیز ما در جریان نبودیم و این خواسته خودش بود.

وی ادامه داد: خداحافظی کریمی هم بدون هماهنگی بود و به طور کلی بازیکنی است که از لحاظ فنی خوب است اما معمولا در تیم هایی که حضور داشته اعم از پرسپولیس یا استیل آذین حاشیه ساز بوده است و این حاشیه‌ها به تیم ضربه می زند و جلوی موفقیت تیم را می گیرد،دلایل متعددی باعث ناکامی تیم شد اما من به شخصه فرد خاصی را عامل شکست نمی دانم کریمی زحمات زیادی برای پرسپولیس کشیده اما نا خودآگاه برخی حاشیه‌ها باعث شده بعضا به پرسپولیس ضربه هم زده است.

**باید در مورد تعویض انصاریفرد تحقیق کنم

وی در خصوص تعویض کریم انصاری فرد عنوان کرد در این خصوص باید تحقیق کنم که چرا بازیکن آماده ای همچون کریم انصاری فرد که خوب کار کرده است تعویض می شودویحیی می گوید که خود انصاریفرد از وی خواسته که او را تعویضش کند چون مریض است ولی من باید به صورت شخصی در این خصوص تحقیق کنم و در این خصوص با کریم انصاریفرد هم صحبت می کنم تا علت اصلی تعویض این بازیکن برای همه مشخص شود.

**مهدوی کیا باید حداقل ۲۰ دقیقه بازی می کرد

وی در خصوص بازی مهدوی کیا بیان کرد: بازیکن با انگیزه و آماده ای همچون مهدی مهدوی کیا حداقل باید ۲۰ تا ۳۰ دقیقه بازی می کرد.

مهدوی کیا در همین مدت کم حضور خود در زمین عملکرد بسیار خوبی داشت و دو سانتر خوب انجام داد و معتقدم باید مدت بیشتری بازی می کرد.

**سپاهان که قهرمان شد در آسیا چه کار کرد؟

وی در خصوص برد سپاهان در جام حذفی گفت: در ضربات پنالتی سپاهانی‌ها با ضربه هایی که به ثمر رساندند قهرمان جام شدند اما چه فایده ای دارد که تیمی قهرمان شود ولی با حیثیت فوتبال ایران بازی کند و در آسیا آن نتایج را بگیرد امیدواریم وقتی در آسیا حضور داشتیم با قدرت به قهرمانی برسیم.

وی تأکید کرد: معتقدم باید چند سال به صورت ریشه ای کار کنیم و تیم را به گونه ای آماده کنیم که اگر به آسیا رفتیم خوب نتیجه بگیریم

** پروین بیاید جلسه تشکیل می دهیم

وی ادامه داد: زمانی که پروین از مالزی بیاید جلسه تشکیل می دهیم و در این جلسه در خصوص آینده تیم تصمیم گیری می کنیم.
وی بیان داشت: فعلا در این تیم هستم تا کار ریشه ای در پرسپولیس انجام دهد و از تمام توانم برای موفقیت پرسپولیس استفاده می کنم.

***یک تماشاگر هم به من توهین نکرد

وی تاکید داشت: در میان صد هزار تماشاگر حتی یک نفر را هم پیدا نمی کنید که به من توهین کرده باشد همین قضیه نشان می دهد که من دلسوزانه برای این تیم کار کرده ام و عملکردم خوب بوده یا لااقل هواداران راضی بودند.

وی ادامه داد: البته قبول دارم اشتباهاتی وجود داشته است اما کم کاری های اتفاق افتاده و من عادت ندارم شکست را گردن کسی بیاندازم ما یک تیم بوده ایم که این فصل را باخته ایم.

برخی‌ها دو برابر فصل قبل پول گرفتند اما فقط حاشیه سازی کردند

وی عنوان داشت: بعضی بازیکنان دو برابر فصل قبل پول گرفتند اما فقط برای تیم حاشیه ساختند. آن‌ها دلسوز باشگاه نیستند و همین قضیه مشکل ساز می شوددر نیم فصل اول اگر حاشیه‌ها اجازه می داد ما با گرفتن چند امتیاز می توانستم آسیایی شویم اما حاشیه ساز‌ها نگذاشتند.

وی ادامه داد: مشکلات دیگری نیز در بازی جام حذفی بود مثلا به این قضیه اعتراض دارم که چرا داور ۵ دقیقه در هنگام پنالتی نوروزی را نگه داشت این قضیه آمادگی وی را کمتر کرد.

دو سال در جا می زنیم اما وقتی رفتیم قهرمان آسیا می شویم

وی در پایان گفت: متاسفانه وقتی درختی در آستانه افتادن است هر کس تبری را بر می دارد و ضربه ای به این درخت می زند و همین کار را با تیم پرسپولیس هم کردند اما با قدرت به کارمان ادامه می دهیم و حاضریم دو سال درجا بزنیم اما بعد با قدرت ظاهر شویم و اگر سهمیه آسیایی کسب می کنیم بتوانیم قهرمان شویم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391