برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پیام صادقیان: شاید بروم پرسپولیس تا به تیم ملی دعوتم کنند

یکشنبه، ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۰۸ — گل

چرا باید ناراحت باشم؟ ناراحت نیستم و برایم مهم نیست که دعوت نشدم. البته به محسن مسلمان و قاسم حدادی فر تبریگ می گویم که دعوت شدند.

پیام صادقیان

پیام صادقیان با ارائه بازی های خوب نقش بساری در حضور ذوب اهن در پلی اف داشت. این بازی های خوب اما از چشم کارلوس کی روش دور ماند و او صادقیان را به تیم ملی دعوت نکرد. پیام صادقیان در این باره می گوید:« حتما خوب نبودم که دعوتم نکردند. انتظارش را داشتم دعوت شوم . خیلی هم خوب کار کرده بودم ، به خصوص در چند بازی اخیر اما نمی دانم چرا دعوت نشدم. »

خیلی‌ها می گویند چون پیام صادقیان کم گل می زند به تیم ملی دعوت نمی شود. مهاجم جوان ذوب آهن از خود دفاع می‌کند و می گوید:« خیلی از مهاجمان هم کم گل زدند ولی به تیم ملی دعوت شدند. هر کس بازی‌ها را ببیند می فهمد که چه کسی شعور فوتبالی دارد. مردم می فهمند که جچه کسانی حقشان هست به تیم ملی دعوت شوند و چه کسانی نه. ما فوتبال خودمان را بازی می کنیم . خیلی‌ها هم می گویند حقم هست به تیم ملی دعوت شوم اما خب نمی شوم و کاری اش هم نمی توانم کنم»

صادقیان درباره ناراحتی اش از این بابت می گوید:« چرا باید ناراحت باشم؟ ناراحت نیستم و برایم مهم نیست که دعوت نشدم. البته به محسن مسلمان و قاسم حدادی فر تبریگ می گویم که دعوت شدند. فقط نمی خواهم خیلی چیزها را باز کنم اما واقعا نمی دانم که به چه دلیل دعوت نشدم»

صادقیان در ادامه می گوید:«به عنوان مثال بختیار رحمانی چند سال به تیم ملی دعوت نشد چه اتفاقی افتاد؟ تازه پیشرفت کرد و الان بدون شک جزو بهترین بازیکنان فوتبال ایران است. بختیار الان برای خودش کسی است و اگر حالا دعوتش نمی کردند جای سوال داشت. من هم متعجبم که چرا دعوت نشدم. اگر بد بودم که این همه تیم به من پیشنهاد نمی دادند. پس مشکل جای دیگری است»

مهاجم ذوب آهن درباره مذاکره با پرسپولیس می گوید:«من از چند تیم مطرح لیگ برتری پیشنهاد دارم اما به همه باشگاه‌ها گفتم که اول باید با ذوب آهن صحبت کنم و بعد به شما جواب بدهم. من در ذوب بزرگ شدم و اگر شرایط مهیا باشد با بودن آقا فرهاد در این تیم می مانم. با پرسپولیس هم صحبت کردم اما باید ببینم قسمت چه می شود. فکرم به پلی اف و بقای ذوب در لیگ است اما شاید بروم پرسپولیس یا یک تیم بزرگ تا ملت توانایی هایم را ببیند و مربیان تیم ملی مجبور شوند دعوتم کنند. »

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391