برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

سالارکیا: کمیته فنی گزارش دهد با کم‌کارها برخورد جدی می‌کنیم

دوشنبه، ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۴۸ — فارس

رئیس کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس گفت: پس از تشکیل جلسه کمیته فنی در صورتی که گزارشی برای ما ارسال شود قطعاً با کم‌کارها برخورد جدی می‌کنیم.

محمود   سالار‌کیا

محمد سالارکیا با انتقاد از برخی از اعضای هیئت‌مدیره که از رویانیان انتقاد کرده‌اند، گفت: واقعاً متأسفم برای افرادی که قضاوت‌های نادرست و نا بجا از مدیریت رویانیان در پرسپولیس می‌کنند. همه شاهدند رویانیان که سالها در راهنمایی و رانندگی و پلیس ۱۱۰ مدیر موفقی بوده چطور به خاطر هواداران در فوتبال به آب و آتش زده است تا این تیم بتواند با آرامش کار خود را دنبال کند.

وی افزود: آقایان این قضاوت‌های یک‌طرفه و صحبت‌های هدفمند درست نیست. آنچه در مدت مسئولیت رویانیان در این باشگاه افتاده نیاز به تعریف و تمجید ندارد برخی‌ها دوست دارند فقط پرسپولیس یک تیم فوتبال داشته باشد.

رئیس کمیته انضباطی قرمزپوشان تأکید کرد:‌ کارهای رویانیان برای باشگاه پرسپولیس صرفاً در خصوص مسائل مالی نبوده، ایشان کارهای ارزشمندی از قبیل کارهای آکادمیک و پایه و رایزنی‌های مختلف با بخش‌های زیادی برای بزرگ کردن باشگاه پرسپولیس انجام داده آیا باید به راحتی از این کارهای ارزشمند رویانیان چشم‌پوشی کرد؟ او باشگاه پرسپولیس را می‌خواهد استاندارد کند اما همه، همه چیز را در یک بازی خلاصه می‌بینند.

وی افزود: باخت مقابل سپاهان همه را ناراحت کرده از جمله خود رویانیان را، شما خیال می‌کنید رویانیان دیشب راحت خوابیده و آرام بوده است؟ من از این افراد می‌خواهم که واقع‌بین باشند و بر روی کارهای رویانیان که برای شادی این هواداران انجام داده چشم‌های خود را نبندند و مصاحبه کنند.

سالارکیا ادامه داد: رویانیان برای آرامش پرسپولیس در چند وقت گذشته به آب و آتش زده، شاید دست مقابل افرادی دراز کرده که هیچ وقت در شأن او نبوده، او می‌توانست مثل خیلی از مدیران همان دو ریال ده ریالی که به او می‌دهند را هزینه کند و به آب و آتش نزند اما برای آرامش تیم خود، همه کار انجام داد و درست نیست اینطور به او حمله شود.

وی در خصوص کم‌کاری برخی از بازیکنان نیز گفت: خوشبختانه ما کمیته فنی قدرتمندی داریم. اگر از سوی این کمیته گزارشی برای ما ارسال شود قطعاً برای پاسخگویی وارد عمل خواهیم شد و مطمئن باشید با کم‌کارها به صورت جدی برخورد خواهیم کرد. من به عنوان رئیس کمیته انضباطی این را اعلام می‌کنم در صورتی که کم‌کاری به ما گزارش داده شود با آن با قدرت برخورد خواهم کرد.

وی در پایان یادآور شد: همچنین جا دارد تشکری از هواداران فهیم باشگاه پرسپولیس داشته باشیم. اگر استادیوم ۲۰۰هزار نفری داشتیم باز هم ۲۰هزار نفر بیرون ورزشگاه می‌ماندند. آنها برای پرسپولیس سنگ تمام گذاشتند و من امیدوار هستم باز هم از تیم محبوب‌شان حمایت کنند. همه ناراحتیم اما برد و باخت در فوتبال وجود دارد و قانونی نانوشته است اما خود هواداران هم می‌دانند رویانیان همه کار برای این باشگاه انجام داده و به هیچ عنوان کم‌کاری حتی برای یک لحظه نداشته‌اند. چه بسا کارهایی انجام داده که بعدها افراد ببینند از آن لذت می‌برند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391