برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

سیدصالحی: هیچ وقت به مربی تیمم بی‌احترامی نخواهم کرد

دوشنبه، ۲ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۱۵ — گل

سید صالحی که در تمرین دیروز به دلایلی دلخور زمین را ترک کرد ، در مصاحبه با گل تاکید می‌کند که موضوع دیروز به پایان رسیده است

سیدمهدی سیدصالحی

آقای سیدصالحی عازم سفر هستید ، تیم در چه شراطی است؟

تمرینات خوب بود. بعد از بازی با فولاد تمرینات و استراحت خوبی داشتیم و اماده هستیم که به امارات برویم تا بتوانیم . به امید خدا دست پر برگردیم. اگرچه الجزیره یک تیم متحول آسیایی است و در این چند دوره همیشه حضور داشته و بازی راحتی نداریم و قطعاً نسبت به بازی‌ای که در تبریز انجام کار سخت تری داریم. اما با بازیکنان خوبی داریم و می‌توانیم به امید خدا در مقابل این تیم موفق باشیم.

آیا به این تیم گل زده‌ای؟

بله من در بازی رفت گل زدم و تقریباً می‌توان گفت به اکثر تیم‌های اماراتی گل زده‌ام . به العین رفت و برگشت و در مقابل چند تیم دیگر گلزنی کرده‌ام.

در لیگ بارقة امیدی دارید؟ آیا می‌توانیم قهرمان شوید؟

اگر آن بالایی بخواهد چرا که نه خداوند اگر نخواهد برگ از درخت نمی‌افتد و اگر او تقدیر کند چرا که نه . شاید قهرمان بشویم. اما ما تلاش خود را می‌کنیم و بقیه را به آن بالایی می‌سپاریم.

در تمرین مثل اینکه جر و بحثی بین یکی از بازیکنان و مربی صورت گرفته بود و خودت هم ابراز ناراختی کرده ای . نظرت در این مورد چیست؟

من بازیکن هستم و نمی‌توانیم نظری در این مورد بدهم و وظیفه‌ام تمرین کردن است و چه بازی کنم چه نکنم به سرمربی تیم احترام می‌گذارم و هیچ وقت به مربی تیمم بی‌احترامی نخواهم کرد.بزرگترها به ما یاد داده‌اند همیشه احترام بگذاریم و بی‌احترامی و اعتراضی نکنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391