برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

سفرخانوادگی سیدصالحی به چین

سه‌شنبه، ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۲۰:۱۴ — گل

جالب است بدانید یکی از این دوباشگاه حتی درباره فرزندان سیدصالحی و وضعیت تاهل او اطلاعات کاملی جمع آوری کرده تا وضعیت محل سکونت او را طبق آن برنامه ریزی کند.

دو تیم چینی که در ابتدای فصل به دنبال اسنخدام سید‌مهدی سید‌صالحی بودند دوباره به شدت خواهان به خدمت گرفتن او هستند.
رقم پیشنهادی آنها هم تقریباً با همان رقم ابتدای فصل برابری می‌کند اما با این تفاوت که در حال حاضر در لیگ چین نیم فصل است .
جالب اینکه حتی دو بازی اخیر او را نیز در باشگاه‌های آسیا و لیگ در نظر گرفته‌اند و منتظر هستند تا بعد از بازی با پرسپولیس به طور جدی با مدیر برنامه‌های سید‌صالحی در این مورد صحبت کنند. حتی آنها به دنبال فراهم کردن جا و شرایط مناسب برای زندگی سید در چین هستند. جالب است بدانید یکی از این دوباشگاه حتی درباره فرزندان سیدصالحی و وضعیت تاهل او اطلاعات کاملی جمع آوری کرده تا وضعیت محل سکونت او را طبق آن برنامه ریزی کند. سیدصالحی به احتمال زیاد در پایان لیگ به چین خواهد رفت.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391