برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کامیابی‌نیا: می‌خواهند قهرمانی شهرداری تبریز را لوث کنند

یکشنبه، ۸ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۰۱:۳۸ — فارس

بازیکن تیم شهرداری تبریز گفت: تیم ما پتانسیل قهرمانی داشت و بعضی‌ها می‌خواهند با مطرح کردن بحث تبانی این قهرمانی را لوث کنند.

کمال کامیابی نیا در خصوص حواشی تیم شهرداری تبریز و رای کمیته انضباطی در مورد این تیم گفت: ما تمام توان خود را گذاشتیم و همه بچه‌ها نیز زحمت کشیده‌اند تا این تیم به لیگ برتر صعود کند.

وی ادامه داد: حقیقتا ما چیزی در مورد تبانی از کمالوند و کمک‌هایش ندیدیم و نمی‌دانم این صحبت‌هایی که راجع به وی می‌شود چقدر درست است. خداوکیلی ما خیلی زحمت کشیدیم و بعضی‌ها می‌خواهند با بیان این مطالب قهرمانی تیم ما را لوث کنند.

کامیابی نیا تصریح کرد: من هنگامی که این موضوع را شنیدم خیلی ناراحت شدم. با نفراتی که داشتیم توانستیم به لیگ برتر صعود کنیم چون تیم پتانسیل قهرمانی داشت، نفراتی که در تیم ما بازی می‌کردند همه سابقه بازی در لیگ برتر داشتند و حقیقتا نتایج تیم در شان بچه‌ها بود.

بازیکن تیم شهرداری تبریز راجع به بازی برابر شهرداری بندرعباس گفت: ما هم در بازی رفت و هم در بازی برگشت با این تیم مستحق پیروزی بودیم، آنها هرچه که در توان داشتند در زمین گذاشتند، فیلم این بازی‌ها موجود است و می‌توانیم راجع به آن قضاوت کنیم و در هر دو بازی هم تیم ما موقعیت داشت و هم تیم آنها. در بندر عباس مساوی کردیم اما در تبریز با استفاده از موقعیت‌هایمان به برتری دست یافتیم اما نمی‌دانم چرا راجع به این بازی چنین مسائلی را مطرح می‌کنیم.

وی افزود: دوستانم در سایر تیم‌ها همیشه به من می‌گفتند که تیم شما شخصیت قهرمانی دارد، امکانات هیچ باشگاهی به اندازه شهرداری تبریز نیست و تیم از نظر سخت افزاری و نرم افزاری شرایط خوبی دارد و امسال هم توانسته بود با هزینه ای که کرده است بازیکنان خوبی را جذب کند تا تیم به لیگ برتر صعود کند.

بازیکن تیم شهرداری تبریز خاطر نشان کرد: منتظریم تا کمیته انضباطی رای خود را راجع به این موضوع صادر نماید، اما درست نیست با توجه به زحماتی که کشیده‌ایم رای بدهند که به ضرر تیم ما باشد.

وی راجع به کمالوند نیز گفت: اولین سالی بود که با او کار می‌کردم و واقعا چیزهایی که راجع به او می‌گویند درست نیست، کمالوند فرد با ایمانی است و فکر نمی‌کنم خودش و کمک‌هایش چنین آدم‌هایی باشند که راجع به آنها می‌گویند. افرادی که این مطالب را بیان می‌کنند صددرصد می‌خواهند قهرمانی تیم ما را لوث کنند.

کامیابی نیا در پایان گفت: امیدوارم کمیته انضباطی بهترین تصمیم را بگیرد، فوتبال ما پاک است و بعضی‌ها با حرف‌هایی که می‌زنند آن را ناپاک می‌کنند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391