برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

شاهرودی: پاشازاده را در محل خودشان هم کسی نمی‌شناسد

شنبه، ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۱۳ — گل

من سال‌هاست لقب مالدینی را یدک می‌کشم اما لقب او در فوتبال ایران چه بوده؟ او یک بازیکن معمولی بود و حالا می‌خواهد با این مصاحبه‌ها خودش را مطرح کند

رضا شاهرودی

مهدی پاشازاده و رضا شاهرودی دو بازیکن سابق تیم ملی در روزهای اخیر مصاحبه های تندی علیه یکدیگر انجام داده اند.
شاهرودی در جدیدترین حرف هایش در مورد اظهارات اخیر مهدی پاشازاده می گوید:« او یادش رفته با پارتی‌بازی به تیم ملی رسید. خودش می‌داند چه کسی او را به تیم ملی آورد و هر وقت بازی‌های ملی‌اش به اندازه من شد، بعد بیاید و در مورد من صحبت کند.این آقا با تیم ملی به سفارش رسید و حالا اینگونه در مورد امثال من حرف می‌زند. ادبیاتش نشان دهنده شخصیت او است و در شأن من نیست که جوابش را بدهم چون گنده می‌شود.»
این مدافع سال‌های پیش پرسپولیس و تیم ملی در ادامه می گوید:« وی در مورد من حرف زده تا خودش را گنده کند. من سال‌هاست لقب مالدینی را یدک می‌کشم اما لقب او در فوتبال ایران چه بوده؟ او یک بازیکن معمولی بود و حالا می‌خواهد با این مصاحبه‌ها خودش را مطرح کند اما با این حرف‌ها نه من کوچک می‌شوم و نه او بزرگ خواهد شد.»
شاهرودی در پایان می گوید:« پرسپولیسی‌ها فقط در ایران نیست که محبوب هستند، بلکه در همه دنیا مطرح هستند چون اسطوره زیاد دارند. امثال علی پروین،‌ علی دایی، ‌مهدی مهدوی‌کیا،‌ احمدرضا عابدزاده، کریم باقری و علی کریمی را همه دنیا می‌شناسند اما پاشازاده را در محل خودشان هم کسی نمی‌شناسد.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391