برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

شاهرودی: تبانی های زیادی در لیگ یک دیدم

پنجشنبه، ۵ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۴۵ — باشگاه خبرنگاران

مربی تیم فوتبال سنگ آهن بافق یزد گفت: امسال اتفاقات مشکوک و تبانی های زیادی را در لیگ یک شاهد بودم.

رضا شاهرودی

رضا شاهرودی مربی تیم سنگ آهن بافق یزد اظهار داشت: امسال اتفاقات مشکوک و تباهی های زیادی را در لیگ یک شاهد بودم. بیشتر بحث داوری‌ها بود که برای تیم خودمان زیاد رخ داد و بازیکن حریف چند متر در آفساید بود اما گل آنها را سالم گرفتند.

وی افزود: امسال اتفاقات زیادی افتاد، مربی یک تیم لیگ برتری با بازیکن ما تماس گرفته بود و گفته بود که مربی فلان تیم با من رفاقت دارد و مقابل تیم او بازی نکن. از تیم های دیگر با خود ما تماس گرفتند که این بازی را ببرید و برای شما پاداش خوبی در نظر گرفته ایم که به آنها گفتم پادش‌ را به باز‌یکن خودتان بدهید تا تیم تان نتیجه بگیرد.

شاهرودی اضافه کرد: همه این مسائل الکی است و فقط می خواستند ذهن ما را مشغول کنند. چطور می شود باشگاهی که پول بازیکنان خودش را نداده، برای ما پاداش سنگین در نظر بگیرد. تبانی در فوتبال ایران را تأیید می کنم چون چند سال است که در تیم های مختلف لیگ یکی کار می کنم و می بینیم که یک سری دلال‌ها با تیم‌ها کار می کنند و چنین اتفاقاتی می افتد. اکثر مربیان خودشان را وارد این مسائل نمی کنند بلکه یک سری از اطرافیان شان را جلو می فرستند.

وی ادامه داد: باید برای مبارزه با تبانی و فساد در فوتبال یک برنامه تلویزیونی قوی ساخته شود تا فوتبال به بیراهه کشیده نشود. باید در رسانه تصویری همه چیز را واضح و شفاف بگویند تا مشخص شود در این فوتبال ناپاک ما چه می گذرد. خودم حاضرم بیایم و بسیاری از مسائل و اتفاقات بسیار بد فوتبال ایران در لیگ یک را بگویم.

شاهرودی افزود: فدراسیون فوتبال متاسفانه اراده قوی برای مبارزه بافساد و تبانی در فوتبال ایران ندارد. همیشه آخر بازیها می آیند به این مسائل می پردازند در حالی که تکلیف تیم‌ها مشخص شده و دیگر فایده ندارد. باید از اول لیگ این مسائل را زیر نظر بگیرند و بررسی کنند تا از همان شروع لیگ جلوی اتفاقات مشکوک و تبانی را بگیرند.

مربی تیم سنگ آهن بافق در پایان گفت: فوتبال ما با این شرایط به بیراهه می‌رود و باید با قاطعیت به مشکلات و اتفاقات مشکوک برخورد کنند اما ۲ هفته به این مسائل می پردازند و بعد همه چیز تمام می شود. فوتبال ما در حال نابودی است و کسی هم به فکر نیست. مهم ترین مساله تیم های پایه است اما اصلا به این تیم‌ها نمی پردازند. فوتبال ما باید از ریشه درست شود. مدیران فوتبال ما باید به تیم های پایه بپردازند. البته این فقط وظیفه فدراسیون نیست بلکه باشگاهها هم باید در این زمینه کار کنند و در تیم های پایه خود سرمایه گذاری و تلاش کنند تا فوتبال ایران از پایه درست شود اما با ادامه شرایط فصلی هیچ آینده خوبی در انتظار فوتبال ما نیست.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391