برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

شکری: فیفا با درخواست ما موافقت کرد

چهارشنبه، ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۰:۰۴ — باشگاه خبرنگاران

شکری گفت: از فیفا برای ارسال مستندات در مورد پرونده مانوئل ژوزه فرصت خواستیم که با پیشنهاد ما موافقت شد.

مصطفی شکری

مصطفی شکری اظهار داشت: از فیفا خواستیم که برای ارسال مدارک و مستندات خودمان در مورد پرونده مانوئل ژوزه به ما زمان بدهد که با درخواست ما موافقت شد.

مشاور حقوقی مدیر عامل باشگاه پرسپولیس گفت: نامه قبلی فیفا در عید نوروز به ما رسیده بود که در تعطیلات بودیم به همین دلیل از فیفا مهلت خواستیم و آنها تا ۱۰ روز دیگر مهلت ارسال مدارک را تمدید کردند. البته سعی می کنیم زودتر از زمان تعیین شده مدارک و مستندات مان را به فیفا ارسال کنیم.

وی در مورد طلب ممدوتال گفت: وی از پرسپولیس طلب دارد اما هنوز به فیفا شکایت نکرده است. قرار شده مستندات وی را کارکنان بخش مالی باشگاه به من بدهند تا بررسی کنم اما هنوز جزئیات پرونده وی و طلبی که از باشگاه دارد را نمی دانم.

شکری در پایان گفت: ممکن است ممدوتال هم برای دریافت طلبش در فیفا طرح موضوع کند. ما هم اگر اختلاف نظری با شخصی داشته باشیم استقبال می کنیم که موضوع در فیفا پیگیری و بررسی شود اما اگر احساس کنیم جای توافق هست همین جا کار را تمام می کنیم تا مسائل و پرونده‌ها به فیفا کشیده نشود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391