برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

شکری: وینگادا نجابت به خرج داد

یکشنبه، ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۲۴ — باشگاه خبرنگاران

مشاور حقوقی باشگاه پرسپولیس گفت: باشگاه پرسپولیس برای تماشای دیدار فینال حذفی از وینگادا دعوت نکرده بود ولی او از طریق ایمیل برای ما آرزوی موفقیت کرد.

مصطفی شکری در خصوص شکایت وینگادا و ایمیلش به این باشگاه گفت: وینگادا در ایمیلی که به باشگاه فرستاده بود برای سرخپوشان به منظور قهرمانی در فینال جام حذفی مقابل سپاهان آرزوی موفقیت کرد.

مشاور حقوقی باشگاه پرسپولیس در خصوص دو پهلو بودن آرزوی موفقیت و شکایت سرمربی سابق این تیم گفت: هیچ ابهامی و دوپهلو بودنی در خصوص این ایمیل وجود ندارد، حتی وینگادا در این مورد نجابت به خرج داد زیرا با وجود طلبکار بودن از باشگاه بعد از مدتی طولانی شکایت کرد.

وی افزود: وینگادا در نامه ای که نظیم کرده مبلغ جریمه اش را توسط باشگاه کم نکرده بود که ما در این مورد به فیفا شکایت کردیم و فیفا آن را تعدیل کرد و مبلغ جریمه را از آن کاهش داد اما دریافت بدهی حق مسلم وینگادا است.

شکری در خصوص آخرین مهلت باشگاه در ماه آوریل گفت: بیشتر قرارداد وینگادا پرداخت شده است و مابقی آن را رویانیان در اسرع وقت پرداخت خواهد کرد.

وی در خصوص پرونده مانوئل ژوزه گفت: پرونده ژوزه را در ۴ لایحه با همکاری و خدمات حقوقی فیفا تهیه کرده ایم که امروز یا فردا آن را ارسال خواهیم کرد.

شکری در خصوص پرونده سکوبرت و گمالویچ نیز بیان کرد: پرونده سکوبرت در حال رسیدگی است، اما در خصوص گمالویچ هنوز هیچ شکایتی به ما نشده است.

وی در ارتباط با خبر شکایت باشگاه سپاهان اصفهان از مدیر عامل این تیم گفت: سپاهان هیچ شکایتی از ما نکرده و حتی کمیته انضباطی از این موضوع بی خبر است. حتی با ارائه شکایت چیزی نصیبشان نخواهد شد چرا که رویانیان تخلفی در گفته هایش نداشته است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391