برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تاج: برگزاری لیگ ۱۸تیمی امکان ندارد

سه‌شنبه، ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۰۹:۵۳ — گل

وی اظهار داشت: امکان برگزاری لیگ با ۱۸ تیم دیگر برای ما نیست و سازمان لیگ نظرش برای فصل آینده برگزاری مسابقات لیگ برتر با ۱۶ تیم است.

علی کفاشیان و مهدی محمد نبی و مهدی تاج

سرپرست سازمان لیگ فوتبال ایران، گفت: سازمان لیگ برنامه خود برای فصل آینده برروی ۱۶ تیم بست.مهدی تاج بامداد سه شنبه در گفت وگوی اختصاصی با ایرنا، افزود: چون هنوز برای ۱۶ تیمی یا ۱۸ تیمی شدن لیگ برتر در فصل آینده از سوی هیأت رییسه مصوبه قطعی اعلام نشده، ما محبور شدیم برنامه فصل آینده خود را ببندیم.

وی ادامه داد: روز دوشنبه در نشستی که در سازمان لیگ داشتیم برنامه فصل آینده لیگ را برروی ۱۶ تیم بستیم و ما فصل آینده لیگ را با ۱۶ تیم برگزار خواهیم کرد.سرپرست سازمان لیگ فوتبال ایران، گفت: برگزاری لیگ با ۱۸ تیم برای سازمان لیگ بسیار دشوار است و برای ما برگزاری لیگ با این تعداد امکان ندارد.

به گزارش سایت گل و به نقل از ایرنا ،وی در خصوص اینکه اگر هیأت رییسه با تصمیم سازمان لیگ مخالفت کند چه اتفاقی رخ می دهد، تصریح کرد: سازمان لیگ برنامه خود را با ۱۶ تیم بسته است و ما این پیشنهاد را به هیأت رییسه هم خواهیم داد.

وی اظهار داشت: امکان برگزاری لیگ با ۱۸ تیم دیگر برای ما نیست و سازمان لیگ نظرش برای فصل آینده برگزاری مسابقات لیگ برتر با ۱۶ تیم است.

پس از اینکه در ابتدا فصل اعلام شد ۱۶ تیمی شدن لیگ برتر فوتبال در فصل آینده قطعی شده است؛ هرچه به روزهای پایانی لیگ نزدیک شدیم شایعه ۱۸ تیمی ماندن لیگ جدی تر شد.باشگاه های لیگ برتر نیز از میان ۱۸ تیم ۱۵ تیم با ۱۸ تیمی ماندن لیگ موافقت خود را اعلام کردند و امید های تیم های انتهای جدولی برای ماندن در لیگ بیشتر شد.سازمان لیگ در نهایت تصمیم خود برای برگزاری ۱۶ تیمی لیگ برتر گرفت

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391