برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تاج: لیگ سال بعد قطعا ۱۶ تیمی است

جمعه، ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۲۱:۱۷ — فارس

سرپرست سازمان لیگ گفت: امکان ندارد لیگ ۱۸ تیمی شود و فقط زمانی ممکن است این اتفاق رخ دهد که من حضور نداشته باشم.

مهدی تاج

مهدی تاج پس از انجام مراسم قهرمانی استقلال در لیگ برتر گفت: فیلم چند مراسم برگزاری جام را دیدیم و سعی کردیم این مراسم را به بهترین شکل برگزار کنیم. امیدوارم در مراسم‌های بعدی نیز ابداع داشته باشیم و بتوانیم نوآوری‌های جدیدی داشته باشیم.

وی در مورد اینکه خبرنگاران از عدم دریافت مجوز حضور در مراسم اهدای جام ناراحت بودند، گفت: بخشی از این موضوع را قبول دارم اما خبرنگاران نباید در بخش ابتدایی مراسم وارد زمین چمن شوند. در بخش دوم اجازه دادیم جلو بیایند اما از ابتدا قرار نبود کسی در بخش ابتدایی وارد محوطه شود. کار خوبی صورت گرفت. جایگاهی مشخص شده بود که باید عکاسان و گزارشگران پشت آن قرار می‌گرفتند. به هر حال کسری‌هایی وجود دارد که امیدوارم در مراسم‌های بعدی کاسته شود. همانطور که دیدید مراسم امروز بهتر از مراسم حذفی برگزار شد.

سرپرست سازمان لیگ در مورد عدم حضور وزیر ورزش در مراسم اهدای جام خاطرنشان کرد: از ابتدا قرار بود سه نفر در مراسم اهدای جام حاضر شوند و اگر وزیر ورزش نیامدند معاون او در مراسم حضور پیدا کند. به همین خاطر رسولی‌نژاد معاون وزیر در مراسم پایانی حاضر شد. برای اینکه نظم بدهیم باید یک قاطعیتی وجود داشته باشد. خودم گفتم وارد مراسم نمی‌شوم تا شخص دیگری این ادعا را نداشته باشد.

وی ادامه داد: متاسفانه برخی خبرنگاران به حدود خود قانع نیستند . دوست ندارند در جایی که برایشان مشخص شده، بایستند. برخی قصد داشتند به چمن بیایند که این کار درست نیست. مطمئن باشید در آینده این مراسم‌ بهتر می‌شود و به خاطر این برنامه از ما تشکر خواهید کرد.

وی در مورد شایعه احتمال ۱۸ تیمی شدن لیگ برتر خاطرنشان کرد: امکان ندارد لیگ ۱۸ تیمی شود و زمانی ممکن است این اتفاق بیفتد که من حضور نداشته باشم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391