برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تمرین تیم ملی؛ بایکوت کنفرانس مطبوعاتی پیش از آغاز تمرین

پنجشنبه، ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۵۰ — گل

تمرین صبح امروز تیم ملی از ساعت ۱۰ با حضور بازیکنان حاضر در اردو برگزار شد و در نهایت با گلزنی مهرداد اولادی به پایان رسید.

تیم تیم ملی ایران

دومین تمرین آماده‌سازی تیم ملی ایران در مسیر راه‌یابی به جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل، امروز زیر نظر کارلوس کی‌روش پرتغالی با جدیت همیشگی دنبال شد. کارلوس کی‌روش روز گذشته در واکنش به سوال‌های متعدد خبرنگاران در رابطه با بازگشت هادی عقیلی و سید مهدی رحمتی با حالتی قهرآمیز کنفرانس مطبوعاتی را ترک کرد و گفت در انتظار بازگشت رحمتی و عقیلی بنشینید ! این حرکت کی‌روش شاید بی‌تاثیر در عدم مصاحبه‌ی ملی‌پوشان پیش از آغاز تمرین امروز نبود. غلام‌رضا رضایی تنها بازیکنی بود که امروز پیش از شروع تمرینات با خبرنگاران گفت‌ وگو کرد. محمد نصرتی دیگر بازیکن تیم ملی وقتی قصد داشت به سمت خبرنگاران بیاید و مصاحبه کند از تصمیم خود منصرف شد. این درحالی است که حسینی مسئول روابط فدراسیون فوتبال در این‌باره اعلام کرد سایر بازیکنان در تمرین بعدازظهر مصاحبه خواهند کرد.

در شروع تمرین امروز، بازیکنان به کارهای کششی، سرعتی و استقامتی پرداختند. این بخش از تمرینات زیر نظر مربی بدنساز تیم ملی انجام می‌شد. کارلوس کی‌روش و امید نمازی نکاتی را به بازیکنان گوشزد می‌‌کردند و به دقت تمرین تیم ملی را زیر نظر داشتند. بازیکنان بعد از انجام کارهای کششی و نرمشی در دو گروه به ارسال پاس‌های عرضی و عمقی پرداختند.

دروازه‌بان‌های تیم ملی که با واکنش دیروز کی‌روش بیش‌تر از گذشته با رسیدن به دروازه‌ی تیم ملی امیدوار شده‌اند، زیر نظر دن‌گاسپار، مربی دروازه‌بان‌های تیم ملی به تمرین پرداختند. کی‌روش نیز که گویا حساب ویژه‌ای بر روی خلعتبری باز کرده است در جریان تمرین تذکرهائی را به این بازیکن ریزنقش می‌داد.

درحالی که روز گذشته مهدی محمدنبی، دبیرکل فدراسیون فوتبال پس از اتمام تمرین تیم ملی اعلام کرده بود با کی‌روش عصر دیروز در رابطه با بازگشت رحمتی و عقیلی جلسه خواهد داشت، این جلسه برگزار نشد و با گذشت نزدیک به ۱۵ دقیقه از تمرین نیز نبی در تمرین امروز حاضر شد و کی‌روش نیز به استقبال او رفت. این دو برای لحظاتی کوتاه در خصوص موضوعی با هم صحبت کردند، شاید صحبت در رابطه با برگزاری نشستی دیگر !

بازیکنان در نیمه جنوبی زمین چمن کمپ ملی به دو تیم سبز و سفید تقسیم شدند و به بازی فوتبال پرداختند و در پایان تیم سفید با گلزنی مهرداد اولادی پیروز شد. کی‌روش در جریان بازی فوتبال، گاهی توپ را در اختیار می‌گرفت و نوع حرکت با توپ را در کنار زمین به بازیکنان آموزش می‌داد. کی‌روش تأکید زیادی روی پاس‌های تک ضرب بین هافبک‌های وسط داشت و به بازیکنان هم خط حمله هم در خصوص نوع جاگیری و حرکتشان نکاتی را آموزش می‌داد. نکته قابل توجه اینکه کی‌روش به زبان فارسی به بازیکنان تاکید داشت محکم در جریان بازی تمرین ظاهر شوند.

تمرینات تیم ملی در ساعت ۱۱:۲۰ به پایان رسید و بازیکنان با کارهای کششی برای استراحت به هتل محل اقامت خود رفتند تا برای تمرین بعدازظهر خود که ساعت ۱۷:۳۰ خواهد بود آماده شوند.

هومن افاضلی مربی سابق تیم ملی، مهدی حیدری مربی تیم ملی نوجوانان همراه با پرهیزگار سرپرست تیم از جمله حاضران در تمرین امروز تیم ملی بودند و نظاره‌گر تمرینات شاگردان کی‌روش بود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391