برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

آخرین خبر‌ها از جلسه انتخاب مدیر عامل تراکتور

یکشنبه، ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۰۶ — گل

مهندس شریف زاده معاون وزارت ارتباطات فن اوری که پیشتر نیز در استعفای قبلی جعفری مدیر عامل وقت تراکتور مورد نظر اعضائ هیات مدیره برای جایگزینی بود احتمالا تا ساعاتی دیگربعنوان مدیر

امروز برای تیم تراکتور سازی روز سرنوشت سازی است بعد از اتفاقات هفته گذشته ورسمیت یافتن استعفای مدیز عامل این باشگاه ، اعضای هیات مدیره تراکتور سازی برای انتخاب فرد جایگزین فعالیت خود را شروع کردند و بعد از مطرح شدن نام های مختلف سه گزینه اصلی پیش روی اعضا ی رسمی وغیر رسمی هیات مدیره قرار گرفت ، طی روز های گذشته نام رحمان ایمان نژاد نایب رئیس هیات فوتبال استان وحمید زینی زاده قائم مقام مدیر عامل مستعفی ( سردار جعفری )بر سر زبانها بود اما یک گزینه سوم که بیشتر از طرف خود اعضای اصلی هیات مدیره مد نظر است به نظر می تواند بعنوان گزینه اصلی از شانس بیشتری برخوردار شود ، مهندس شریف زاده معاون وزارت ارتباطات فن اوری که پیشتر نیز در استعفای قبلی جعفری مدیر عامل وقت تراکتور مورد نظر اعضائ هیات مدیره برای جایگزینی بود احتمالا تا ساعاتی دیگربعنوان مدیر عامل جدید این باشگاه معرفی شود .

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391