برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تراکتورسازان در پی گزینه سوم

پنجشنبه، ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۰۷ — باشگاه خبرنگاران

تیم تراکتورسازی با مدیر عامل جدید در پی جذب سرمربی ایرانی است تا خود را برای فصل آینده آماده کند.

به نقل از یک منابع آگاه در تیم تراکتورسازی، مسئولان این باشگاه که تصور می کردند با ابراهیم زاده و فرکی به توافق می رسند متوجه شدند کارشان چندان آسان نیست به همین دلیل باب مذاکره با دیگر گزینه‌ها را آغاز کردند تا در صورت ناکامی در مذاکره با این ۲ مربی، جایگزینی داشته باشند.

می گویند اصلی ترین گزینه بومی آنها آذرنیا است و در صورت عدم توافق با ابراهیم زاده و فرکی او را به عنوان سرمربی فصل بعد انتخاب می کنند.

** بازیکنان یک هفته فرصت دارند

بازیکنان تیم تراکتورسازی فکر می کردند امروز پول می گیرند اما متوجه شدند از پرداخت مطالباتشان خبری نیست به همین دلیل به مسئولان این باشگاه تا پایان هفته آینده فرصت دادند تا الباقی قراردادها را پرداخت کنند این درحالی است که مدیر عامل جدید این تیم اخیرا با سفر به تهران در تلاش بود که با کمک رئیس جمهور، از نهاد ریاست جمهوری پول بگیرد و بدهی های تیم تراکتورسازی را پرداخت کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391