برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تونی: یک روز قبل از ترک تبریز برای هواداران حرف می زنم

جمعه، ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۳۱ — گل

اخراج تونی اولیویرا یکی از خبرهای عجیب فوتبال ایران در یکی دو روز گذشته بوده. سرمربی محبوب تراکتورسازی پس از شکست این تیم مقابل الجیش از کار برکنار شد تا ادامه حضورش در فوتبال ایران در هاله ای از ابهام قرار بگیرد

آنتونیو اولیویرا

تونی بعد از اخراج حرفی به زبان نیاورده و مصاحبه ای انجام نداده. او در گفتگویی کوتاه وعده می دهد که در آینده ای نزدیک درددل هایش را با هواداران تراکتورسازی در میان بگذارد. تونی در این رابطه می گوید:« حرفی در مورد اخراج ندارم و بهتر است فعلا ساکت بمانم. مطمئن باشید حرفهایم را به مردم و هواداران تراکتورسازی که در این مدت مرا یاری کردند و به من لطف داشتند می زنم. قبل از ترک تبریز برای انها حرف می زنم و به نوعی درددل می کنم. من بدون حرف زدن تبریز و ایران را ترک نمی کنم و هواداران فهیم تراکتورسازی مطمئن باشند که حرفهایم را می زنم. یک روز قبل از ترک ایران حرف می زنم. ضمن اینکه به احتمال فراوان چهارشنبه برای همیشه از ایران می روم اما باز هم می گویم دلم برای مردم خونگرم تبریز تنگ می شود. اگر چهارشنبه از ایران بروم سعی می کنم سه شنبه حرفهایم را بزنم»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391