برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

وطنخواه: هیچ کس از باشگاه پرسپولیس برای عیادت بهزادی نیامده

پنجشنبه، ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۵۳ — گل

رضا وطنخواه یکی دیگر از اعضای کمیته فنی پرسپولیس است که در جلسه صبح امروز غیبت کرده و اصلا از برگزاری چنین مساله ای خبر ندارد.با وطنخواه که تماس می گیریم می گوید در بیمارستان است:

رضا  وطن‌خواه

«برای عیادت همایون بهزادی آمده ام اما اجازه نمی دهند ببینم شان و اینجا کنار شاهین(پسر بهزادی) و آقای حصاری نشسته ام.البته از آقا شاهین حال همایون خان را پرسیدم که می گویند مشکل تنفسی دارد.»

وقتی از وطنخواه درباره غیبتش در جلسه امروز می پرسیم می گوید:«نه جلسه ای نبوده وگرنه به ما خبر می دادند.حتما جلسه هیات مدیره بوده.»

با این حال وقتی برای ایشان توضیح می دهیم ۵ نفر از پیشکسوتان جلسه قبلی در جلسه امروز بوده اند و تصمیمات مهمی هم در این جلسه گرفته شده می گوید:«خب پس اگر اینطور بوده حتما لازم ندیده اند با ما تماس بگیرند.ما در آن جلسه قبلی حرف هایمان را زدیم و به یک جمع بندی رسیدیم.البته قرار شد از آن جلسه چیزی به رسانه‌ها اطلاع ندهیم و اخبار از طریق باشگاه اعلام شود.»

وطنخواه ادامه می دهد:«حالا اینکه ما نمبوده ایم هم مساله ای نیست.مهم ثبات و قوام پرسپولیس است .مهم من نیستم اما مهمتر از همه اینها این است که یک نفر از باشگاه به عیادت آقای بهزادی نیامده.این مسائل و تنها گذاشتن اسطوره‌ها در چنین مواقعی است که برای ما دردناک است.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391