برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

آخرین وضعیت همایون بهزادی در بیمارستان

پنجشنبه، ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۱۹ — ایسنا

رئیس کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال گفت: بر خلاف اظهارات مطرح شده در برخی رسانه‌ها شرایط اغما یا بیهوشی برای همایون بهزادی وجود ندارد.

همایون بهزادی

دکتر هاشمیان درباره آخرین وضعیت همایون بهزادی اظهار کرد: بر اساس اعلام پزشک معالج همایون بهزادی، وی به دلیل نیاز به استفاده از دستگاه کمکی جهت بهبود وضعیت تنفس، با استفاده از داروهای آرام بخش در شرایطی قرار گرفته است تا استفاده از دستگاه را برای او امکان پذیر سازد. با این حال بیمار از سطح هوشیاری مناسبی برخوردار است و بر خلاف اظهارات مطرح شده در برخی رسانه‌ها شرایط اغما و یا بیهوشی برای ایشان وجود ندارد.

وی در ادامه به سایت فدراسیون فوتبال گفت: روند درمان ایشان در حال پیگیری است و مسئولان کمیته پزشکی به نمایندگی از فدراسیون فوتبال به خانواده وی اعلام کرده‌اند که آماده هرگونه رفع نیاز درمانی و پزشکی همایون بهزادی هستند. از عموم مردم ایران و فوتبال دوستان عزیز تقاضا می‌کنیم برای سلامتی کامل این سرمایه ارزشمند فوتبال کشور دعا کنند.

مسئولان کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال صبح روز گذشته به نمایندگی از هیات رئیسه، رئیس و دبیرکل فدراسیون از همایون بهزادی در بیمارستان عیادت کردند. در این عیادت، اعضای کمیته حضور بر بالین همایون بهزادی با پزشک معالج وی در مورد شرایط بیماری و وضعیت فعلی همایون بهزادی گفت و گو کردند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391