برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

یحیی امشب در ۹۰ از خود دفاع خواهد کرد !

دوشنبه، ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۲۰:۳۵ — گل

از همین حالا و بر اساس شنیده‌ها میشود حدس زد که اگر عادل فردوسی پور در برنامه امشب نود زمانی را به گل محمدی برای صحبت راجع به اتفاقات فینال جام حذفی اختصاص دهد ، یحیی از چه چیزهایی خواهد گفت و چگونه از عملکرد خود دفاع خواهد کرد .

یحیی گل محمدی

در حالیکه خبرهایی هم از تغییر ناگهانی ترکیب پیش فرض گل محمدی برای این دیدار ، پس از تماسهای تلفنی روز قبل از بازی با وی از سوی یک مخاطب خاص به گوش میرسد ، یحیی احتمالاً باز هم بنا را بر دفاع از ترکیب اولیه ، تعویضها و پنالتی زنان تیم خواهد گذاشت .

او احتمالاً تعویض انصاری فر را با استناد به مصاحبه امروز کریم ، ناشی از سرماخوردگی روز قبل وی عنوان میکند . اگر فرض کنیم که انصاری فر به هر طریق ممکن و غیرممکنی توانسته بیماری اش را از تیررس خبرنگارانی که اخبار ریز و درشت تیم را تعقیب دارند والبته کلیه عوامل باشگاه از پزشک تا مدیر عامل دور نگه دارد ! سؤال اصلی از یحیی باید این باشد که چرا با آگاهی از بیماری انصاری فر و اجتمال تعویض وی با مشخصات یک مهاجم هدف ، محمد قاضی را از ترکیب کنار گذاشته است ؟ او که در قیاس با نوروزی خیلی هم بد رفتارنکرد و پس از اتفاقات باز با ملوان به سرعت با ابرز ندامت از کادر فنی و هواداران عذرخواهی کرده بود . آیا واقعاً نمیشد تنبیه قاضی را به بعد از این دیدار حساس موکول کرد ؟

قصه پرغصه بازی و خداحافظی مهدوی کیا در این دیدار که اصلاً جای دفاع ندارد . اما اگر یحیی بخواهد داستان پنالتی های ناکام را به معطلی بیجای چند دقیقه ای به خاطر جابه جایی عکاسان در کنار زمین و یا اجبار ناظر داوری برای نشستن کادر فنی روی نیمکت حین ضربات پنالتی و از این دست توجیهات ربط دهد ، شاید فقط یک پاسخ برای او کافی باشد ! یحیی اگر یک بار دیگر به اسامی پنالتی زنان پرسپولیس نگاهی دقیق بیندازد و کلاه خودش را منصفنه قاضی کند متوجه میشود که حق با هواداران معترض است و بس !

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391