برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

یاوری: هیچ برنامه‌ای برای آینده ندارم

سه‌شنبه، ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۵۰ — گل

موضوع مصاحبه ما با محمودیاوری حرفهای غلام پیروانی درباره علاقه اش به بازگشت به فجر است . اما یاوری با وجود چیزهایی که در دل دارد ، هی مراعات می‌کند تا تیتر یک ما جور نشود!

محمود یاوری

شرایط تیمتان در چه وضعی است؟

خیلی خوب است، تمرین اختصاصی می‌کنیم. فردا یک بازی دوستانه با قهرمان لیگ سه داریم آماده می‌شویم برای بازی با پیکان. فقط یک مصدوم داریم و امیدوار هستیم که با بردن پیکان بتوانیم یک تکانی به خود در جدول بدهیم.

انگیزهای برای این دو بازی باقی مانده دارید ؟

بله اتفاقاً بر خلاف صحبت‌هایی که می‌شود انگیزه زیادی داریم. چرا که هدف ما این است که این تیم را تا رده نهم بالا بیاوریم و فکر کنیم با بردن این بازی به این هدف دست پیدا کنیم.

تعطیلی لیگ ؟

ما هر چه توانسته‌ایم در جهت کمک به تیم ملی کمک کرده‌ایم . البته هیچ وقت با حلوا حلوا گفتن دهن شیرین نمیشود و عملاً تیم ملی هم نتوانسته نتایج قابل قبولی بگیرد.

برنامه‌یتان برای فصل آینده چیست؟

الان که با شما صحبت می‌کنم همه چیز در گروی این دو بازی است. در حال حاضر هیچ برنامه‌ای برای آینده ندارم. هم به خودم و هم به بازیکنان تأکید کرده‌ام که هر کاری می‌خواهند انجام دهند برای پایان فصل باشد و هیچ گمانه‌زنی و کاری انجام ندهند و تمرکز خود را برای این دو بازی بگذارند.

نظرتان درباره صحبت‌های غلام پیروانی که گفته دوست دارد به فجر برگردد چیست؟

من روزنامه نمی‌خوانم . دنبال حاشیه هم نیستم. پیروانی شاگرد من بوده و پس از آن رفیق من بوده است و من نمی‌دانم در مورد چه چیزی صحبت می‌کنید. من دنبال این مسائل نیستم و فقط تمرکزم را روی تیم خودم می‌گذارم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391