برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

زینی‌زاده: از بین فرکی و ابراهیم‌زاده یکی سرمربی تراکتورسازی می‌شود

دوشنبه، ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۰:۵۵ — فارس

مدیرعامل جدید باشگاه تراکتورسازی تبریز گفت: از بین تمامی گزینه‌ها برای سرمربیگری حسین فرکی و منصور ابراهیم‌زاده نهایی شدند.

حمید زینی زاده

حمید زینی‌زاده، با اشاره به انتخابش به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه تراکتورسازی تبریز اظهار داشت: دیروز بعد از آنکه وضعیت مدیرعامل باشگاه مشخص شد ما بر اساس سند راهبردی هدف‌گذاری باشگاه را طرح‌ریزی کردیم و اینکه تیم فوتبال هر سال در چه رتبه‌ای قرار گیرد.

وی ادامه داد: در سند راهبردی مقرر شد ما هر ساله بتوانیم سهمیه لیگ قهرمانی آسیا را کسب کنیم. بر طبق آن برنامه ما باید در سال ۹۳-۹۴ قهرمان ایران و در سال ۹۵-۹۶ جزو سه تیم برتر آسیا قرار گرفته و در نهایت در سال ۹۷ و ۹۸ قهرمان آسیا شویم. این اعم برنامه‌های ما است.

مدیرعامل جدید باشگاه تراکتورسازی خاطرنشان کرد: امیدوارم با حمایت مسئولان، سهامداران باشگاه بتوانیم به اهدافی که طرح‌ریزی کردیم دست یابیم و اگر زودتر از برنامه‌ها به هدف‌هایمان برسیم خیلی خوب خواهد بود.

زینی‌زاده اضافه کرد: روز گذشته در جلسه هیئت مدیره تصویب شد برای اجرایی شدن مصوبات باشگاه و برنامه‌هایی که داریم در وهله نخست باید تامین منابع مالی پایدار انجام شود. طبق توافقات انجام شده یک بخشی از هزینه‌ها را سهامداران پرداخت خواهند کرد و بخش دیگری را از طریق درآمدزایی تامین خواهد شد.انشاءالله با این رویه پرداخت‌ها به موقع و بسترسازی‌های لازم برای پیشبرد اهداف باشگاه به شکل خوبی انجام خواهد شد. سهامداران باشگاه متعهد شدند امکانات، حمایت و پشتیبانی لازم را از باشگاه داشته باشند.

مدیرعامل جدید باشگاه تراکتورسازی تبریز در خصوص اینکه سرمربی این تیم در فصل آینده ایرانی خواهد بود یا خارجی، گفت: مصوبه هیئت مدیره این بود که از یک مربی ایرانی و احتمالا بومی تبریز استفاده کنیم. باید مربی‌ای را به تیم تراکتورسازی بیاوریم که در حد و اندازه این باشگاه باشد.

وی افزود:‌ ما پیگیری‌های خود را انجام داده و مذاکراتی را با برخی از مربیان از جمله منصور ابراهیم‌زاده داشتیم که وی موضوع را به دو سه روز آینده موکول کرد. حسین فرکی هم همین شرایط را داشت. هر کدام از این مربیان انتخاب شوند، در کنار آنها از مربیان بومی تبریزی هم به عنوان دستیار استفاده خواهیم کرد. البته ابراهیم‌زاده گفته است من با اکیپ کامل با دستیارانم خواهم آمد. حسین فرکی هم در این ارتباط صحبت‌هایی داشت. انشاءالله تا پایان هفته و نهایت شنبه هفته آینده نام سرمربی تراکتورسازی را اعلام خواهیم کرد.

زینی‌زاده اضافه کرد: از هواداران تراکتورسازی می‌خواهم مثل سابق حمایت خود را از تیم تراکتورسازی انجام دهند. باید توجه داشته باشیم نباید قائم به فرد باشیم. مربی، بازیکن و مدیر به باشگاه تراکتورسازی آمده و بعد از مقطعی می‌روند اما آنچه همیشگی است باشگاه است. هواداران حمایت خود را از باشگاه انجام دهند تا با حمایت آنها به اهدافی که داریم دست یابیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391