برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ذوالفقارنسب جزو گزینه‌های سرمربیگری پرسپولیس!

شنبه، ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۰۰ — ایسنا

پیشکسوت پرسپولیس می‌گوید نظرات علی پروین در انتخاب سرمربی پرسپولیس تاثیر گذار است. استیلی همچنین پیشنهاد داده نام بیژن ذوالفقارنسب به نامزدهای مربیگری پرسپولیس اضافه شود!

بیژن ذوالفقارنسب

حمید استیلی در باره انتخاب سرمربی پرسپولیس در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: رویانیان صبح امروز در جلسه‌ای با حضور پیشکسوتان شرکت کرد. باشگاه به سه گزینه نهایی رسیده که هر کدام از آنها بهترین مربیان کشور هستند.

وی در پاسخ به این سوال که گفته می‌شود شما، ابراهیم‌زاده را به پرسپولیس معرفی کرده‌اید؟ گفت: این موضوع به هیچ وجه صحت ندارد و من کسی را توصیه نکرده‌ام. هدف ما این است که بهترین فرد را انتخاب کنیم. خود باشگاه هم مربیان خوب و زیادی همچون مایلی کهن و حمید درخشان دارد. در خارج از باشگاه هم گزینه‌های خوبی مثل ابراهیم‌زاده و فرکی هستند. امروز حتی می‌خواهیم نام بیژن ذوالفقار نسب را هم مطرح کنیم.

استیلی همچنین گفت: سعی می‌کنیم امروز تصمیم نهایی را بگیریم. البته نباید غافل شویم که نظرات علی پروین در تصمیم باشگاه خیلی تاثیرگذار است.

وی در پاسخ به این سوال که چرا اختلاف نظر اعضای کمیته‌ فنی برای انتخاب سرمربی زیاد است؟ گفت: اگر پرسپولیس را دوست داریم باید از حق شخصی و فرد مورد نظرمان بگذریم و با در نظر گرفتن همه شرایط بهترین گزینه را برای پرسپولیس انتخاب کنیم تا ناکامی‌های فصل گذشته جبران شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391