برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عبدی: جشنواره فوتبال از لمپنیسم در فوتبال جلوگیری می‌کند

شنبه، ۲۵ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۵۵ — فارس

مربی سابق پرسپولیس گفت: برگزاری جشنواره فوتبال می‌تواند از لمپنیسم و به قهقرا رفتن فوتبال ایران که به آفت شعار زدگی دچار شده است جلوگیری کند.

حسین عبدی

به نقل از سایت جشنواره فوتبال، حسین عبدی در مورد برگزاری این جشنواره گفت: تا وقتی که بودجه‌های ما در فوتبال صرف شعار و تبلیغاتی می‌شود که به مرحله اجرا در نمی‌آید به جایی نمی‌رسیم. فوتبال ما با این رویه به قهقرا می‌رود و متاسفانه همه چیز در آن تحت تاثیر حوادث و عوامل بیرونی قرار دارد.

وی با اشاره به اهمیت فوتبال پایه و توجه به این موضوع در جشنواره فوتبال، خاطرنشان کرد: اینکه بعضی از مدیران برای فوتبال پایه با سایر کشورها قرارداد می‌بندند روندی روبه پیش است ولی اهمیت دادن به تیم‌های پایه داخل کشور از جایگاه و اهمیت بسیار بالاتری برخوردار است و باید برای این موضوع امکانات اختصاص داد و توجه ویژه معطوف نمود. قرارداد بستن با تیم‌های نه چندان مطرح یا حتی مطرح نباید مانع توجه به تیم‌های پایه در داخل کشور عزیزمان بشود.

کارشناس فوتبال ایران تاثیر برگزاری جشنواره فوتبال را چشمگیر دانست و افزود: مهم‌ترین رکن برگزاری جشنواره، این است که از آن نتیجه گیری مطلوب شده و در پایان نفراتی انتخاب شوند که موتور پیشرفت فوتبال را در زمینه‌های مطرح شده روشن کنند. در واقع با اجرای صحیح محورهای مطرح شده و جنبه اجرایی گرفتن این جشنواره، فوتبال کشور ما از لمپنیسم و قهقرا فاصله خواهد گرفت.

اولین جشنواره تخصصی فوتبال ایران ۲۹ مرداد تا اول شهریورماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار خواهد شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391