برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حسین عبدی: برگزاری جشنواره فوتبال از به قهقرا رفتن جلوگیری می‌کند

شنبه، ۲۵ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۹:۴۰ — ایسنا

کارشناس فوتبال ایران گفت: برگزاری جشنواره فوتبال می‌تواند از به قهقرا رفتن فوتبال ایران که به آفت شعارزدگی دچار شده است جلوگیری کند.

حسین عبدی

حسین عبدی در گفت‌وگو با سایت جشنواره فوتبال در مورد برگزاری این جشنواره گفت: تا وقتی که بودجه‌های ما در فوتبال صرف شعار و تبلیغاتی می شود که به مرحله اجرا در نمی آید به جایی نمی‌رسیم. فوتبال ما با این رویه به قهقرا می‌رود و متاسفانه همه چیز در آن تحت تاثیر حوادث و عوامل بیرونی قرار دارد.

وی با اشاره به اهمیت فوتبال پایه و توجه به این موضوع در جشنواره فوتبال، خاطرنشان کرد: اینکه بعضی از مدیران برای فوتبال پایه با سایر کشورها قرارداد می بندند روندی روبه پیش است ولی اهمیت دادن به تیم های پایه داخل کشور از جایگاه و اهمیت بسیار بالاتری برخوردار است و باید برای این موضوع امکانات اختصاص داد و توجه ویژه معطوف کرد. قرارداد بستن با تیم های نه چندان مطرح یا حتی مطرح نباید مانع توجه به تیم های پایه در داخل کشور عزیزمان بشود.

کارشناس فوتبال ایران تاثیر برگزاری جشنواره فوتبال را چشم گیر دانست و افزود: مهمترین رکن برگزاری جشنواره، این است که از آن نتیجه گیری مطلوب شده و در پایان نفراتی انتخاب شوند که موتور پیشرفت فوتبال را در زمینه‌های مطرح شده روشن کنند. در واقع با اجرای صحیح محورهای مطرح شده و جنبه اجرایی گرفتن این جشنواره، فوتبال کشور ما از لمپنیسم و قهقرا فاصله خواهد گرفت.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391