برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

افشین: درباره پیشنهاد استقلال چیزی نمی‌گویم

چهارشنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۵۶ — مهر

مهاجم تیم فوتبال فولاد خوزستان معتقد است فصل آینده برایش اهمیت زیادی دارد و می‌خواهد در تیمی باشد که پیشرفت کند. او می‌گوید درباره پیشنهاد باشگاه استقلال هم حرفی نمی‌زند.

افشین قطبی

آرش افشین، در خصوص احتمال تمدید قراردادش با باشگاه فولاد خوزستان اظهار داشت: هنوز چیزی مشخص نیست و من هم تصمیمی نگرفته‌ام. فعلا در حال فکر کردن هستم تا تصمیم خوبی برای فصل آینده بگیرم.

وی در خصوص پیشنهاد باشگاه استقلال و حضورش در این تیم برای فصل بعد تاکید کرد: من نگفته بودم از استقلال پیشنهاد دارم. درست نیست اسم تیمی را بیاوریم. صحبت‌هایی را با باشگاه فولاد برای تمدید قرارداد داشته‌ام ولی می‌خواهم بیشتر فکر کنم چون سال آینده سال مهمی برایم است و دوست ندارم انتخابی داشته باشم که بعدا پشیمان شوم.

مهاجم فولاد درباره اینکه گفته می‌شود به خاطر شرایط مالی باشگاه فولاد قصد تمدید قراردادش را ندارد، یادآور شد: من با فولاد مشکل مالی ندارم. حتی حاضرم با این باشگاه قرارداد سفید امضا کنم. یکسری دیگر از مسائل هست که برایم اهمیت دارد. من در باشگاه فولاد آرش افشین شده‌ام و این باشگاه به گردن من حق دارد.

افشین در پاسخ به این سئوال که با این حساب جدا شدنت از فولاد به خاطر مسائل دیگر حتمی است، گفت: من نگفتم احتمال ماندنم در فولاد کم است. من در این باشگاه مشکلی ندارم ولی هنوز تصمیم جدی نگرفته‌ام. تا چند روز آینده همه چیز مشخص خواهد شد.

وی درباره اینکه آیا با حسین فرکی هم درباره پیشنهادهایش صحبت داشته است یا خیر، تصریح کرد: با ایشان هم مشورت می‌کنم. البته یک هفته پیش بود که با فرکی صحبت‌های داشتم. من ایشان را دوست دارم و نظرش برایم اهمیت زیادی دارد. ضمن اینکه فصل گذشته فرکی را خیلی اذیت کردم و به همین خاطر از او عذرخواهی کردم!

مهاجم فولاد در ادامه صحبت‌هایش با تاکید مجدد بر اینکه با این باشگاه مشکل مالی ندارد، تاکید کرد: من می‌خواهم در تیمی باشم که پیشرفت کنم. تیمی که امکانات و شرایطش برای پیشرفت فراهم باشد و قدرتمند بسته شود.

افشین در پایان درباره پیشنهاد باشگاه استقلال و مذاکره‌اش با آبی پوشان هم گفت: اینها صحبت‌هایی است که در مطبوعات مطرح می‌شود! من چیزی در این خصوص نمی‌گویم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391