برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

آرش افشین :شاید کارم درست شود و لژیونر شوم

پنجشنبه، ۲۳ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۰۲:۱۳ — گل

آرش افشین در کنار خانواده‌اش در رامهرمز به سر می‌برد و نه به اصفهان رفته، نه به تهران آمده.

آرش افشین

افشین که در این مدت کمتر مصاحبه کرده تا تکلیف تیمش مشخص شود، در مورد خبرهایی که در رابطه با توافقش با ۲ تیم سپاهان و استقلال منتشر شده، می‌گوید: «به خدا نمی‌دانم‌ این خبرها از کجا می‌آید! خودم هم تعجب می‌کنم. من نه با سپاهان توافق کردم، نه با استقلال. »
افشین برای اینکه بتواند راحت‌تر تصمیم بگیرد و از ۲ دلی دربیاید، همه کارهایش را به محمودرضا فاضلی سپرده. همان مدیر برنامه‌ای که ساکن آلمان است و باید سراغ لژیونرها را از او گرفت. مهاجم فصل قبل فولادخوزستان که در میانه‌های لیگ دوازدهم مورد توجه تیم لیل فرانسه قرار گرفته بود، در رابطه با اینکه چه زمانی تیم آینده‌اش مشخص می‌شود، توضیح می‌دهد: «خودم هم نمی‌دانم چه زمانی تیم آینده‌ام مشخص می‌شود، چون همه چیز را به آقای فاضلی سپردم. اگر می‌خواهید در مورد کارهای من و تیم آینده‌ام اطلاع دقیقی پیدا کنید بهتر است با آقای فاضلی صحبت کنید چون خودم هم واقعا خبری ندارم.»
اینکه آرش افشین کارهای نقل و انتقالاتی‌اش را به محمودرضا فاضلی سپرده، یعنی اینکه امکان دارد در ایران نماند و به لژیونرهای فوتبال‌مان اضافه شود. افشین این موضوع را تایید می‌کند و ادامه می‌دهد: «بله، شاید کارهایم درست شود و لژیونر شوم. دوست دارم هر چه زودتر این اتفاق بیفتد و لژیونر شوم اما نمی‌دانم چه زمانی به این خواسته‌ام می‌رسم. خودم که امیدوارم و باید ببینم آقای فاضلی چه تیمی را برای من انتخاب می‌کند.»
شاید همین مساله باعث شده که افشین تمرین‌های اختصاصی‌اش را هم شروع کند. آرش که در رامهرمز به سر می‌برد، در این مورد می‌گوید: «آمدم رامهرمز تا کنار خانواده‌ام باشم. چند روزی را استراحت کردم اما بعد از آن، تمرین‌های اختصاصی‌ام را شروع کردم تا بدنم آماده باشد. نمی‌خواهم وقتی به تیمی ملحق می‌شوم از دیگر بازیکنان عقب باشم و می‌خواهم با تمام توانم از همان ابتدا کارم را شروع کنم.»
افشین که همچنان از خبر مذاکراتش با استقلال و سپاهان تعجب می‌کند، ترجیح می‌دهد بار دیگر این مساله را تکذیب کند: «قسم می‌خورم که هیچ اطلاعی از این خبرها ندارم و جدیدا مذاکره‌ای نکردم. قبلا مذاکره داشتم اما دیگر کارها را به آقای فاضلی سپردم و خودم هیچ توافقی با هیچ باشگاهی نداشتم.»
جالب اینکه گفته می‌شد آرش افشین برای استقلال شرط گذاشته که آرش برهانی را کنار بگذارند تا او با تیم قرارداد ببندد و پیراهن آبی را به تن کند اما افشین که خودش از این مساله تعجب می‌کند، می‌گوید: «من هم شنیدم که نوشته بودند من گفتم آرش برهانی باید از استقلال برود تا با استقلال قرارداد ببندد در حالی که این خبر اصلا صحت ندارد. البته یک روز دیگر هم گفتند قرار است مبلغ قرارداد من را آقای ایکس بدهد اما از طرف من بنویسید خبر توافقم با استقلال صحت ندارد و من همانطور که چند روز پیش گفتم تا اواخر این هفته یا هفته آینده تیم جدیدم را مشخص می‌کنم.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391