برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فاصله این دو نسل فوتبال سهمگین است؟

چهارشنبه، ۱ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۲۱:۲۵ — گل

از این عکس‌ها در آن روز های دهه ی شصت خیلی مد بود و زیاد بودند پسر بچه هایی که برای گرفتن این عکس‌ها بی تابی می کردند .

به این دو عکس دقت کنید. تقریبا بازه ی زمانی هر دو عکس مربوط به یک دوره هست. در هر دو عکس دو خردسال فوتبال دوست با دو ستاره ی آن روزهای فوتبال گیلان و ایران در زمین فوتبال عکسی به یادگار گرفته اند.
ستاره هایی که ه دو محبوب شهر و استان خود بودند و در تیم ملی هم دوش به دوش هم جام قهرمانی آسیا را به ایران آوردند. بازیکنانی که نقش غیرقابل انکارشان در موفقیت آن روزهای تیم ملی ایران بر کسی پوشیده نیست.

از این عکس‌ها در آن روز های دهه ی شصت خیلی مد بود و زیاد بودند پسر بچه هایی که برای گرفتن این عکس‌ها بی تابی می کردند تا پدرانشان با رو انداختن به این و آن بتواند آرزوی پسر را برآورده کند. اما از میان خیل آن کودکان دیروز شاید انگشت شمار بودند آنهایی که توانستند امروز جای در پای ستاره های آن روزها بگذارند. یکی از آنها شد افشین چاووشی و یکی هم مازیار زارع.
اما آنچه مسلم است رابطه خوب ستاره های دیروز فوتبال گیلان در بین امروزی‌ها دیگر تکرار نشد. دوستی نسل دیروز امیر و سیروس تکرار که نشد هیچ، به کینه ی افشین و مازیار در امروز تبدیل گشت.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391