برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

الماسخاله:چون پول می دهیم مجوز دخالت نداریم

شنبه، ۴ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۱۲ — گل

باشگاه داماش خصوصی است و باشگاه ملوان هم به همینگونه و این خلاف مقررات و قانون است که ما بیاییم وبخواهیم وارد هیأت مدیره این باشگاهها شویم

بابایى مدیرکل سازمان ورزش گیلان طى یک مصاحبه اى اعلام کرده بود که از سال آینده بیشتر در فوتبال مداخله خواهد کرد و آنها سریدار هیات فوتبال نیستند که پول بدهند و در مدیریت دخالتى نداشته باشند. وى گفته بود که اگر داماش و ملوان کمک مى خواهند باید من در هیات مدیره شان عضو باشم در غیر اینصورت همه ى کمک هایى که تاکنون دریافت کردند باید پس بدهند!

از این رو قربانعلی الماسخاله رئیس هیأت فوتبال استان گیلان در این ارتباط به خبرنگار سایت گل گفت: در حالیکه بسیاری از استانها به شدت به دنبال این هستند که در لیگ برتر فوتبال کشور نماینده ای داشته باشند وبا توجه به اینکه شرایط دو تیم داماش و ملوان بحرانی است صحبتهای از این دست آن هم در آستانه انتخابات هیچ کمکی به آرامش و ایجاد فضای مساعد برای حرکت این تیمها نخواهد کرد. وى ادامه داد: همه باید افتخار کنند که خدمتگزار و سرایدار مردم بزرگ ایران و به طبع آن فوتبال کشور که عشق و علاقه همین مردم است، باشند البته اگر مردم ما را به سریداری قبول کنند.

رئیس هیأت فوتبال استان گیلان همچنین با اشاره به بخشی از مصاحبه مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان ادامه داد: مسابقات فوتبال لیگ برتر زیر نظر مستقیم سازمان لیگ برتر کشور برگزار می شود و دارای ساز و کارهای مختص به خود می باشد و کسی حق دخالت درآن را ندارد و کسانی که در این زمینه‌ها تمایل به اظهارنظر دارند امیدوارم از قبل با اهل فن مشورت نمایند تا بدانند در موارد بلیط فروشی و صدور کارت مسولین برگزاری وکنترل استادیوم تنها سازمان لیگ برتر می تواند اظهار نظر کند.

الماسخاله سپس در خصوص صندلیهای VIP ورزشگاه شهید عضدی گفت: مسئول مستقیم صندلیهای بخشVIP در سراسر کشور و همچنین ورزشگاه عضدی برعهده حراست سازمان ورزش و جوانان است و اگر مهمانان ایشان دچار مشکلی شده اند باید اعلام کنیم ما هیچگونه مدیریتی بر ورود و خروج افراد نداریم و کلیه مسولیت بر عهده دوستان ورزش و جوانان است.

رئیس هیأت فوتبال استان گیلان آنگاه در خصوص درخواست مدیر کل ورزش وجوانان گیلان که خواستار حضور در هیت مدیره داماش و ملوان شده گفت: باشگاه داماش خصوصی است و باشگاه ملوان هم به همینگونه و این خلاف مقررات و قانون است که ما بیاییم وبخواهیم وارد هیأت مدیره این باشگاهها شویم، پیشنهاد می کنم اینگونه سخنان را بیان نکنیم البته از مدیر کل محترم تشکر میکنیم که وقتی استاندار دستور پرداخت مبلغی برای کمک به دو تیم ملوان و داماش را صادر میکنند ایشان خیلی زود مبلغ مورد نظر را به حساب هیات واریز میکنند تا ما آن مبلغ را به باشگاه تقدیم کنیم اما این دلیل نمی شود که به این خاطر انتظار خاصی داشته باشیم چون وظیفه ما کمک به تیمهای بحران زده ماست تا مردم از عدم نتیجه گیری و مشکلات آنها دچار سرخوردگی نشوند.

الماسخاله در پایان تاکید کرد: برای مردم و فوتبال دوستان اهمیت قایل شویم و به عشقشان احترام بگذاریم، آنان واقعیتها را می بینند و سره را از ناسره تشخیص می دهند و امیدوارم خود را سریدار جامعه ورزش گیلان بدانیم و هر آنچه به ایجاد شور و نشاط جامعه و جوانان کمک می‌کند را فراهم کنیم و در این شرایط سخت که همه هواداران فوتبال در گیلان نگران آینده تیم هایشان هستند آرامش برای انها فراهم کنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391