برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

آرای کمیته استیناف؛ سقوط شهرداری تبریز به لیگ ۲، حکم صادره در خصوص یاداوران شلمچه تایید شد

پنجشنبه، ۲ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۵۴ — باشگاه خبرنگاران

کمیته استیناف فدراسیون فوتبال آرای خود را در خصوص تیمهای شهرداری تبریز و یادآوران شلمچه اعلام کرد.

صالحی رئیس کمیته استیناف گفت:

در خصوص رسیدگی به اعتراضات واصله نسبت به رای شماره ۱۴۱ مورخ ۲۳/۲/۹۲ صادره از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال که دلالت بر سقوط تیم فوتبال شهرداری تبریز به لیگ دسته اول و تیم فوتبال یادآوران شلمچه به لیگ دسته سوم و محکومیت عوامل تیم های مذکور به محرومیت از فعالیت در فوتبال و پرداخت جریمه نقدی به لحاظ تبانی دارد با عنایت به بررسی لوایح اعتراضیه معترضان و ملاحظه اوراق و محتویات پرونده نهایتاً با نقض و اصلاح بخشی از آن حکم در کمیته استیناف به شرح ذیل مبادرت به صدرو حکم شد:
الف - تیم فوتبال شهرداری تبریز به سقوط به لیگ دسته دوم نیز محکوم شد.
ب – حکم صادره در خصوص تیم یادآوران شلمچه مجددا تایید شد.
ج – حکم محکومیت آقایان فراز کمالوند – صادق ورمزیار – پیمان صاحب جمعی – محمد عارف نیا – ایوب غزی – منصور چلداری –مجید ناصر تایید شد که مشروح حکم در خصوص سایر افراد متعاقباً در سایت فدراسیون قرار خواهد گرفت.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391