برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

سرپرست تراکتورسازی اعلام کرد: اسدی پیراهن شماره ۸ را به کریمی داد

یکشنبه، ۲۶ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۲۴ — فارس

مرتضی اسدی پیراهن شماره ۸ خود را در این فصل به علی کریمی داد.

علی کریمی

حسن آذرنیا، در مورد شماره پیراهن علی کریمی در فصل پیش‌رو گفت: شماره پیراهن علی کریمی مشخص شده و با توجه به روح جوانمردی، رفاقت و صمیمتی که در تیم تراکتورسازی وجود دارد، مرتضی اسدی که سال‌ها کاپیتان تراکتورسازی بوده و پیراهن ۸ را به تن می‌کرده، پس از حضور کریمی با خواست و پیشنهاد خودش این شماره را به او داد.

وی افزود: این کار با خواست و طیب خاطر از سوی اسدی انجام شد. علی کریمی یکی از بزرگان و اسطوره‌های ورزش ایران است که در زمان حضورش در بایرمونیخ نیز این شماره را به تن می‌کرد. از بابت این موضوع هیچ مشکلی وجود ندارد و رفاقت در تراکتورسازی حرف اول را می‌زند.

آذرنیا در مورد اینکه چرا پیراهن تمرین کریمی شماره ۲۸ بوده است، خاطرنشان کرد: لباس‌های تمرین قبلا سفارش داده شده است و آن زمان علی کریمی هنوز در تراکتورسازی حضور نداشت به همین خاطر او در تمرینات شماره دیگری را به تن کرد.

سرپرست تراکتورسازی در مورد بحث کاپیتانی عنوان کرد: ‌هنوز زود است بخواهیم در مورد این مسائل صحبت کنیم و این اتفاق ذهن بازیکنان تراکتورسازی را درگیر نمی‌کند. در تراکتورسازی بازیکنان بزرگی داریم که همه با یکدیگر رفیق و دوست صمیمی هستند. در ارتباط با این موضوع سرمربی تصمیم‌گیری می‌کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391