برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اسدی: من وارد جزئیات مالی نمی شوم

پنجشنبه، ۲ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۰:۳۸ — باشگاه خبرنگاران

معاون مالی باشگاه استقلال گفت: هنوز نامه ای در خصوص جریمه در نظر گرفته شده فیفا به من نرسیده است.

تیم استقلال

اسدی معاون مالی باشگاه استقلال در خصوص جریمه در نظر گرفته شده برای باشگاه استقلال در بازی الهلال در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران گفت: هیچ نامه ای در این خصوص از سوی باشگاه و امیری معاون ورزشی به دست من نرسیده است و مطلع نیستم.

وی در ارتباط با قرارداد بازیکنان و صحبت های برخی بازیکنان در خصوص پرداخت قراردادها به صورت ناعادلانه اظهار داشت: نمی توانم وارد جرئیات شوم و این مسئله به مدیریت باشگاه مربوط است و نمی خواهم خود را وارد این قضایا کنم.

وی در ادامه گفت: البته بعضی از بازیکنان معترض بودند به دلیل این که نیمی از قراردادهایشان را نیز از فصل گذشته دریافت کرده بودند و اکنون تنها قرارداد امسال را دریافت کرده بودند به این دلیل اینگونه احساس می کردند که مبلغ کمتری برای آنها واریز شده است.

وی درخصوص پاداش بازیکنان بیان کرد: نیمی از پاداش بازیکنان دیروز پرداخت شده است و امروز هم پاداش کادر فنی را پرداخت خواهیم کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391