برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بیانیه کانون مربیان فوتبال ایران بابت صعود به جام‌جهانی

چهارشنبه، ۲۹ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۱۷ — فارس

کانون مربیان فوتبال ایران بابت صعود به جام‌جهانی بیانیه‌ای صادر کردند.

تیم تیم ملی ایران

کانون مربیان فوتبال ایران با صدور بیانیه‌ای صعود تیم‌ ملی ایران به جام‌جهانی ۲۰۱۴ برزیل را تبریک گفت. متن این بیانیه که توسط روابط عمومی و بین‌الملل کانون مربیان در اختیار خبرگزاری‌ها قرار گرفته است، به شرح زیر است:

چهارمین صعود تیم ملی ایران به بزرگ‌ترین رویداد فوتبالی جهان، بیش از آنکه حاصل الزام به بازی صرفا زیبا و عامه‌پسند باشد، نتیجه تدبیر درست برای یک سری رقابت خاص بود. شاید در نگاه اول، نوع بازی تیم ملی در دیدار سرنوشت‌ساز مقابل کره‌جنوبی زیبا ارزیابی نشود اما با نگاهی دقیق‌تر و مرور مسیر پیموده شده، درمی یابیم که کارلوس کی‌روش و تمام اعضای کادرفنی، به درستی خط مشی مشخص و دور از احساس برای ۳ بازی باقیمانده و حساس مرحله مقدماتی جام‌جهانی در قاره کهن در نظر گرفته بودند. به بیان بهتر، در چنبن بازی‌هایی که حکم مرگ و زندگی را دارد، بازی خوب نوعی مکمل است؛ نه اولویت. تیم ملی در مقابل بازی هندسی و جو سنگین ورزشگاه خانگی کره‌ای‌ها، نمی‌توانست تاکتیکی بهتر ازآنچه دیدیم، اتخاذ کند. از طرفی آنچه از سایه روشن های تاکتیکی بازی برداشت شد، تفاوت چندانی یا برداشت‌های فنی ما از ۷ بازی قبلی ایران نداشت.رویکرد تاکتیکی تیم درتمام طول ۸ بازی، یکسان و بر اولویت نتیجه‌گیری استوار بود اما حالا که بلیت برزیل را در جیب داریم، امیدواریم در بزرگ‌ترین آوردگاه فوتبالی، بازی زیبا هم به تدریج در اولویت برنامه‌های این مربی با دانش قرار بگیرد. نخستین صعود به عنوان سرگروه ار زمان افزایش سهمیه آسیا در جام جهانی، برای همه ما که نمایندگی جامعه مربیان فوتبال ایران را برعهده داریم، الزامی برای یک خسته نباشید و تبریک جانانه به تک‌تک اعضای تیم، از کادر فنی تا تیم تدارکات، بازیکنان و همه آنان که در این صعود نقش داشتند، به وجود آورده است. به امید تداوم این پیروزی‌های مدبرانه و اضافه شدن تدریجی فوتبال زیبای ایرانی که می‌دانیم و می‌دانید برای دستیابی به آن، بیش از هرچیز به صبوری، اعتماد، حمایت و البته زمان نیاز داریم.

مجید جلالی

رئیس کانون مربیان فوتبال ایران

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391