برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بازیکنان ذوب آهن در شوک تصمیم مدیران

سه‌شنبه، ۲۱ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۹:۰۸ — گل

به علت دخالت بعضی از مدیران ذوب آهن در کار فرهاد کاظمی و تبعیض بین بازیکنان در پرداختی های قراردادها این جدایی اتفاق افتاده است.

فرهاد کاظمی

فرهاد کاظمی که خودش فوتبال اصفهان را برای اولین بار در لیگ برتر قهرمان کرد و به نوعی اصفهانی‌ها استارت قهرمانی هایشان را مدیون او هستند حالا در یک تصمیم غیره منتظره از ذوب آهن کنار رفته است.

ذوب آهن که در ابتدای فصل با بازیکنان درجه دو غیر از چند نفر مثل حدادی فر ،مسلمان، صادقیان و چند مهره دیگر وارد مسابقات شد تا آستانه سقوط هم پیش رفت اما با ورود فرهاد کاظمی به این تیم -که استاد کارهای روحی و روانی است- ذوب آهن نه تنها با کیفیت تر بازی کرد بلکه در نهایت با صعود چند پله ای تیم را به پلی آف رساند.

اما به یکباره و در آستانه پلی آف این همکاری قطع شد و هنوز علت این اتفاق برای خیلی‌ها حتی بازیکنان و هواداران تیم که شوکه شده اند هم مشخص نیست.

در این خصوص شنیده‌ها حکایت از آن دارد که به علت دخالت بعضی از مدیران ذوب آهن در کار فرهاد کاظمی و تبعیض بین بازیکنان در پرداختی های قراردادها این جدایی اتفاق افتاده است.

بعضی از بازیکنان ذوب آهن که نمی خواهند نامی از آنان برده شود می گویند ما به آقا فرهاد عادت کرده ایم و با ایشان خیلی راحت هستیم وهمگی از این تصمیم مدیران ذوب آهن دلگیر هستند. حالا باید دیدکه آیا این بازیکنان یاوری را می پذیرند و با روحیات اومی توانند در این مدت کم هماهنگ شوند یا خیر.

البته نکته دیگر این موضوع آنجاست که اگر ذوب آهن در پلی آف ببرد این موفقیت ابتدا به پای فرهاد کاظمی نوشته می شود اما اگر به هر دلیلی ذوب آهن در پلی آف حذف شود آن وقت مردم اصفهان مدیران ذوب آهن را به خاطر این تصمیم غیر منطقی نمی بخشند

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391