برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بهروان: بازیکنان ایرانی در لیگ امارات شرکت نکنند

دوشنبه، ۶ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۲۳:۴۷ — باشگاه خبرنگاران

مسئول برگزاری مسابقات سازمان لیگ گفت: خلیج فارس سالهای زیادی با نام فارس بوده و از بازیکنان ایرانی می خواهم در لیگ امارات شرکت نکنند.

غلامرضا  بهروان

غلامرضا بهروان مسئول برگزاری مسابقات سازمان لیگ در گفتگو با خبرنگار ورزشی گفت: از یک هفته پیش تاج مسئولیت برگزاری مسابقات سازمان لیگ را به من واگذار کرده بود و امروز حکم مرا صادر کرد.

وی افزود: مسئولیت برگزاری تمامی مسابقات از جمله لیگ های برتر، آزادگان و .. بر عهده من است، لیگ برتر را با ۱۶ تیم برگزار می کنیم، در مجموع لیگ های مختلف با بیش از ۱۰۰ تیم برگزار میشود.

وی در مورد احتمال برگزاری لیگ برتر با ۱۸ تیم گفت: برگزاری لیگ با ۱۶ تیم بر اساس کار کارشناسی صورت گرفته است و برنامه‌ها بر اساس این تعداد تیم بسته شده است.

بهروان ادامه داد: برنامه های تیم ملی را گرفته ایم و همه آنها را در برنامه سازمان لیگ لحاظ می کنیم.

مسئول برگزاری مسابقات سازمان لیگ در مورد تغییر نام خلیج فارس از سوی اماراتی‌ها گفت: خلیج فارس سالهای زیادی با نام فارس بوده و از بازیکنان ایرانی می خواهم در لیگ امارات شرکت نکنند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391