برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بیگ زاده: یا مرگ یا پیروزی، این شعار ماست

شنبه، ۱۸ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۵۴ — گل

قطری‌ها کمی پر رو شده بودند(!) باید آنها را می بردیم تا یادشان نرود که ما ایران هستیم و فوتبال ما همیشه از انها بالاتر است

هاشم بیک زاده

هاشم بیگ زاده ، شگفتی بزرگ ترکیب تیم ملی در بازی قطر بود اما او خوب از پس وظایفش برآمد تا هیچ انتقادی متوجه اش نباشد . با این ملی پوش غیرمنتظره درباره بازی قطر حرف زدیم.

هر وقت از تو انتقاد می شود آنقدر خوب می شوی که سر از تیم ملی در می آوری؟

خب این لطف خداست که شامل حال من است. اما باور کنید که من همیشه تمام تلاش خودم را می کنم و سعی می کنم برای تیمم مفید باشم.خب این هم شانس من است که بعضی وقت‌ها تلاش من برای عده ای به چشم نمی آید شاید هم برای این است که حاشیه ندارم اما در مجموع خدا را شاکرم که همیشه من را حمایت می‌کند و در این چند سال هم به گواه کارشناسان همیشه جز بهترین های لیگ بوده ام.

فکرش را می کردی قطر را ببرید؟

بله ... راستش به نظر من قطری‌ها کمی پر رو شده بودند(!) باید آنها را می بردیم تا یادشان نرود که ما ایران هستیم و فوتبال ما همیشه از انها بالاتر است.خب این بازی برای ما خیلی حساس بود و قبل از بازی هم آقای کی روش با صحبتهایی که کرده بود روحیه ی مارا به برد نزدیک کرده بود.بچه‌ها هم همدل شده بودند که با بردن قطر دوباره امید هارا زنده کنند.خداراشکر که این اتفاق افتاد و راه صعود مارا هموار کرد.

جام جهانی می رویم ؟

قطعاً صعود می کنیم . ما نباید فراموش کنیم که ایران هستیم و همه باید همدل باشیم و از تیم ملی حمایت کنیم.رفتن ما به جام جهانی دست خودمان است و باید این ۲بازی را که در پیش داریم با تمام وجودمان برای بردن بازی کنیم.یا مرگ یا پیروزی این شعاری است که باید در ذهن ما باشد.

تمدید قراردادت با استقلال صحت دارد؟

هنوز صحبتی نکرده ام.ولی با من تماس گرفتند و گفتند که تو را می خواهیم. اما باید بگویم که استقلال از فصل قبل ۳۰۰ میلیون به من بدهکار است و باید اول این مبلغ را تسویه کند بعد برای فصل جدید به توافق برسیم. البته فعلاً فقط به تیم ملی فکر می کنم و تمام ذهنم معطوف به تیم ملی است.

حرف خاصی نداری؟

امیدوارم به جام جهانی صعود کنیم تا مردم شاد شوند چرا که انها به این صعود احتیاج دارند و این وظیفه ی ماست که این شادی را به آنها هدیه کنیم

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391