برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اعلام برائت شهاب گردان از توهین به پیراهن تیم ملی

یکشنبه، ۱۲ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۵۲ — ایسنا

دروازه‌بان سابق تیم ملی که برای ادای توضیحات درباره ترک اردوی این تیم در کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال حاضر شده بود، از هر گونه توهینی به پیراهن تیم ملی اعلام برائت کرد.

شهاب الدین گوردان

شهاب گردان که بنا بر دلیلی اردوی تیم ملی را ترک کرده بود و به همین علت با شکایت فدراسیون فوتبال روبه‌رو شده بود، امروز (یکشنبه) به همراه وکیلش در جلسه کمیته انضباطی فدراسیون شرکت کرد تا درباره این مسئله توضیح دهد.

گردان در این جلسه دلیل ترک اردوی تیم ملی را نداشتن آمادگی ذهنی کافی برای حضور در تیم ملی به دلیل بستری شدن مادرش در بیمارستان عنوان کرد و گفت که برای خروج از اردوی تیم ملی مربی این تیم را در جریان گذاشته و اجازه این کار را گرفته است.

شکرریز، وکیل گردان که در این جلسه حضور داشت به ایسنا گفت: در آن مقطع مادر شهاب گردان در بیمارستان در جویبار بستری شد که این مسئله تمرکز شهاب را به هم زد. امروز (یکشنبه) ادله لازم را برای اثبات این مسئله ارائه کردیم. ضمن اینکه شهاب پیش از ترک اردو مسئله را به مترجم تیم ملی اطلاع می‌دهد و او هم آن را به دن گاسپار، مربی دروازه‌بان‌های تیم ملی ابلاغ می‌کند و در نهایت به گردان اجازه داده می‌شود که فقط در آن مقطع اردو را ترک کند.

وکیل شهاب گردان همچنین گفت: شهاب گفته که مثل یک سرباز در خدمت تیم ملی است و هرگاه تیم ملی از او دعوت کند با جان و دل می‌پذیرد. او در جلسه از هر گونه قصد توهینی به پیراهن تیم ملی اعلام برائت کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391