برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دبیری: ممکن است با شمسایی به توافق نرسیم

پنجشنبه، ۱۶ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۰۵ — باشگاه خبرنگاران

مدیر عامل باشگاه دبیری تبریز گفت: بودجه مورد نظر شمسایی برای بستن تیم اختلاف زیادی با نظر هیئت مدیره باشگاه دارد. اوضاع به همین منوال پیش رود، به توافق نمی رسیم.

فرزین دبیری مدیر عامل باشگاه دبیری تبریز گفت: هفته گذشته دو جلسه دوستانه با شمسایی داشتیم که توافقات نهایی را انجام دهیم اما مشکلاتی بوجود آمد.

هیئت مدیره باشگاه بودجه مشخصی را برای بستن تیم در نظر گرفته و شمسایی با این بودجه موافق نیست.

وی افزود: در جریان صحبت هایی که انجام شد شمسایی برای رسیدن تیم به قهرمانی خواستار بودجه بیشتری شد که اختلاف کمی نیز با مبلغ در نظر گرفته شده ، ندارد. مسئولان باشگاه زمان زیادی را به تصمیم گیری در مورد مسائل مختلف باشگاه اختصاص دادند و با در نظر گرفتن تمام جوانب مسائل مربوط به فصل آتی را تصویب کردند به همین سبب نمی توانیم در بودجه در نظر گرفته شده ، تغییری ایجاد کنیم .

دبیری در ادامه بیان داشت : با توجه به جریانات بوجود آمده تاکنون با شمسایی به توافق نرسیدیم و وی خواستار فرصتی برای تصمیم گیری شده است.

در صورتیکه اوضاع به همین منوال پیش برود شاهد حضور شمسایی در دبیری نخواهیم بود.

مدیر عامل باشگاه دبیری خاطرنشان کرد: عدم حضور ستاره ی فوتبال در تیم دبیری تأسف برانگیز است. اختلاف‌ها بر سر رقم قراردادی وی نیست، تنها در بحث بودجه اختصاص داده شده به تیم به توافق نمی رسیم، البته شمسایی اظهار داشته حتی اگر در تیم نباشد همیشه ما را یاری کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391