برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دایی: فقط به قهرمانی فکر می‌کنیم

یکشنبه، ۵ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۲۰:۴۰ — فارس

مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تیمی که با نظر علی دایی بسته می‌شود فقط برای قهرمانی می‌جنگد.

محمد دایی

محمد دایی، اظهار داشت: از علی دایی تشکر می‌کنم که مجدداً به من اطمینان کرد تا کنار او بتوانیم این‌بار به پرسپولیس خدمت کنم.

امیدوارم که ان‌شاءلله امسال بتوانیم با یک مقام خوب و در شأن پرسپولیس دل هواداران میلیونی را شاد کنیم.

دایی ادامه داد: هواداران باید عشق و میل قهرمانی داشته باشند چون علی دایی هرجا می‌رود با تیمی که بسته قطعاً برای قهرمانی گام برمی‌دارد و مطمئن باشید به جز این مسئله به موارد دیگری فکر نمی‌کنیم.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به سؤالی در خصوص دستیاران علی دایی نیز گفت: بالاخره هر مربی که به هر تیمی می‌رود دستیاران خود را همراهش می‌برد. این دستیاران کاملاً با خصوصیات یکدیگر آشنا هستند و مطمئن باشید با برنامه‌ریزی علی دایی می‌توانیم ان‌شاءلله کسب سهمیه کنیم. کار خیلی سخت است اما ترسی نداریم چون سرمربی پرسپولیس علی دایی است و مطمئن باشید هر انتخابی که کرده فقط به نفع تیم است چون او آبرو و موفقیت خود را همیشه به همه چیز ترجیح می‌دهد و این‌بار نیز علی‌رغم کار سخت من مطمئنم که برادرم در پرسپولیس موفق خواهد شد.

امیدوارم هواداران او را حمایت کنند و تا دقیقه پایانی پشت سر او باشند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391