برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مدیربرنامه‌‌های دهنوی: می‌خواهند با تهدید قاسم را به پرسپولیس ببرند

شنبه، ۱۸ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۰۴ — فارس

مدیربرنامه قاسم دهنوی در مورد ادعای پرسپولیسی‌ها گفت: هر روز با تماس و ایجاد وحشت و تهدید می‌خواهند قاسم دهنوی را به پرسپولیس ببرند.

قاسم دهنوی

مهران عالی‌پور، در مورد اینکه پرسپولیسی‌ها همچنان ادعا می‌کنند قاسم دهنوی بازیکن آنها است، گفت: سعید شیرینی مرتب با دهنوی تماس می‌گیرد و یا با دادن پیامک‌های مختلف از او می‌خواهد به پرسپولیس بیاید تا به الان به حرمت نام پرسپولیس چیزی نگفتیم و اعلام کردیم که باید با سپاهان صحبت کنند.

وی افزود: شیرینی با ایجاد تهدید و وحشت می‌خواهد قاسم را به پرسپولیس ببرد. وقتی با او صحبت کردم می گویند قرارداد دهنوی با پرسپولیس زودتر بسته شده است، از آن‌ها خواستم قسم بخورند اما می‌گویند ما ۲ ماه قبل این کار را کردیم در حالی که آن زمان دهنوی بازیکن تراکتورسازی بوده و این مسئله کاملا کذب است.

عالی‌پور خاطرنشان کرد: زمانی برای پیوستن عبدالله کرمی با علی دایی و مسئولان راه آهن جلسه داشتم که آنها در مورد قاسم دهنوی از من پرسیدند. همانجا اعلام کردم که این بازیکن با سپاهان قرار داد بسته است. حالا شیرینی با ایجاد تهدید و وحشت می‌خواهد دهنوی را به پرسپولیس بیاورد. روز گذشته ساعت یک و ۳۰ دقیقه شب دوباره با دهنوی تماس گرفتند. به او گفتم با این کارها شخصیت خود را زیر سؤال می‌برد و به اعتبار باشگاه پرسپولیس خدشه وارد می‌کند. اگر قاسم رونالدو هم بود برای باشگاه پرسپولیس خوب نیست چنین رفتاری را انجام دهند.

وی در پاسخ به این سؤال که چرا دهنوی با وجود داشتن قرارداد با سپاهان با پرسپولیسی‌ها قرارداد امضاء کرده است، گفت: در اهواز بودم، دهنوی را دوره کردند و او را در معذورات قرار دادند. حرمت علی دایی برای قاسم دهنوی خیلی مهم است. تهدید می کنند که اگر او در تمرینات حاضر نشود یک میلیارد جریمه می شود. به رویانیان گفتم قسم بخورد که ما نگفتیم او با سپاهان قرارداد دارد. اگر این مسئله درست بود، حمایت می‌کردم اما نمی‌شود با تهدید و فشار کاری را انجام داد. حاضرم با رویانیان و دهقان در جلسه‌ای بنشینم و در این ارتباط صحبت کنیم. در تماسی که با رویانیان داشتم، گفتم بندی در قرارداد بگذارند که در آن مسئولیت رضایت‌نامه و هرگونه گفت‌وگو با سپاهان با پرسپولیس آن‌ها باشد.

وی تاکید کرد: اگر همه چیز درست بود و صحتی در این امر وجود داشت، چرا یک نسخه از قرارداد را به خود بازیکن ندادند. آیا نباید یک نسخه از قرارداد در اختیار بازیکن و یا مدیربرنامه‌های او قرار می‌گرفت. این نشان می دهد که در این میان مشکلی وجود دارد. قاسم دهنوی بازیکنی است که نیاز به بازارگرمی ندارد. واقعا متاسف هستم برای کسانی که اینقدر دروغ می‌گویند و حتی قسم به دروغ می‌خورند فوتبال ارزش این کارها را ندارد و حتی با این کارها به اسم علی دایی خدشه وارد می‌کنند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391