برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

وکیل دهنوی: رای کمیته انضباطی غیر قانونی است

سه‌شنبه، ۲۱ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۲۸ — باشگاه خبرنگاران

وکیل قاسم دهنوی گفت: کمیته انضباطی در صدور دستور موقت، مبنی بر تعلیق فعالیت های فوتبالی قاسم دهنوی دچار اشتباه فاحش شده است.

قاسم دهنوی

عبدالصمد ابراهیمی با بیان این مطلب توضیح داد: به نظر می رسد حسن زاده بدون توجه به آرای قبلی خود یک باب اشتباه جدید باز کرده است رئیس کمیته انضباطی رسما طی حکمی که روی سایت فدراسیون قرار دارد پرسپولیس را به همراه چند باشگاه دیگر به دلیل بدهکاری از فعالیت در فصل نقل و انتقالات محروم کرده است.

وی افزود: حالا سوال این است جناب آقای حسن زاده تیمی که حق فعالیت در فصل نقل و انتقالات را نداشته چگونه قرار داد منعقده آن باشگاه را محترم می شمرید و برای صدور رای محرومیت دهنوی به آن استناد می کنید.

ابراهیمی تاکید کرد: ضمن اینکه بند هفتم از ماده ۲۳ آیین نامه نقل وانتقالات به صراحت می گوید اگر قرار دادی منعقد شد و مشخص گردید یکی از طرفین دچار منع قانونی برای عقد قرار داد بودند آن قرار داد می تواند یک طرفه فسخ شود.

وکیل دهنوی اظهار داشت: پرسپولیس برای ثبت قرار داد نه تنها با دهنوی بلکه همه بازیکنان جدیدش آزاد بوده و هستند و همه نقل وانتقالات این باشگاه باید غیر قانونی تلقی شود زیرا اگر این قرار داد‌ها را دارای مشروحیت قانونی بدانیم از رای قبلی کمیته انضباطی تمرد و سرپیچی شده است .

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391