برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

درخشان: آقایان چه اصراری به استفاده از استقلالی‌ها در پرسپولیس دارند؟

سه‌شنبه، ۲۱ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۰۰ — باشگاه خبرنگاران

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: نمی‌دانم آقایان چه اصراری به استفاده از آدم های استقلالی در پرسپولیس دارند.

حمید درخشان

حمید درخشان اظهار داشت: این روزها شاهد آدم های استقلالی در کادر فنی و بازیکنان پرسپولیس هستیم نمیدانم آقایان چه اصراری به استفاده از استقلالی‌ها در پرسپولیس دارند اما نکته مهم این است که اصالت این تیم باید حفظ شود و از نیروهای پرسپولیسی در این مجموعه استفاده شود چون پرسپولیس نیروهای بسیار خوبی دارد که می توانند به این تیم کمک کنند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس افزود: به نظرم و با این شرایط حاشیه های اطراف پرسپولیس بیشتر از قبل می شود در این شرایط پرسپولیس باید آرامش داشته باشد اما اصرار به نیروهای استقلالی در این مجموعه باعث می شود که خود به خود حاشیه در تیم زیاد شود و جمع کردن پرسپولیس با این شرایط بسیار سخت خواهد شد حاشیه همیشه برای پرسپولیس مخرب بوده و نباید به دست خودمان برای تیم حاشیه بسازیم.

درخشان در پایان گفت: پرسپولیس فصل بسیار سختی را پیش رو دارد و اصرار آقایان به استفاده از نیروهای استقلالی کار را سخت تر میکند چون حضور این آدمها در پرسپولیس حاشیه‌ها را زیاد می‌کند امیدوارم تیم در فصل جدید موفق شود اما با این شرایط کارخیلی سخت می شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391