برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دوستی مهر: حضور مهدوی کیا کنار نوجوان‌ها موهبت است

یکشنبه، ۱۲ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۰۵ — گل

امیدوارم تا جام جهانی بتوانیم حداقل در سه تورنمنت خارجی شرکت کنیم

مهدی مهدوی‌کیا

سرمربی تیم ملی زیر۱۷ سال از حضور مهدوی کیا کنار تیم اش راضی است .

علی دوستی مهر درباره آخرین وضعیت تیمش گفت: در اردویی که داشتیم و دیروز به پایان رسید دو بازی خوب مقابل تیم قدرتمند عراق انجام دادیم. همانطور که می دانید عراق سال هاست سرمایه گذاری خوبی روی فوتبال پایه اش دارد وبا توجه به اینکه شرایط میزبانی را در کشورش ندارد، اردوهایش را به کشورهای اروپایی می برد و مثل اینکه آنها از فرانسه به تهران آمده بودند. تیم جوانان این کشور هم به جام جهانی صعود کرده که نشان می دهد فوتبال این کشور در حال رشد است. با توجه به اینکه اردوی آلمان ما لغو شده و در واقع به تاخیر افتاده بود، توانستیم از فرصت استفاده کنیم و دو بازی مقابل عراق در تهران را برنامه ریزی کنیم.

دوستی مهر درباره بازی با عراق گفت: هر دو بازی سخت بود و تیم عراق یک تیم فیزیکی و جنگنده بود و روی زمین بسیار خوب کار می کردند. من در هر دو بازی هدفم استفاده از همه بازیکنان بود و دو ترکیب متفاوت را به زمین فرستادم تا همه بازیکنانم را محک بزنم. کار هم به شیوه ای بود که ما سعی کردیم در هر دو بازی روشهایی که تمرین می کنیم را مرور کنیم.

سرمربی تیم ملی زیر۱۷ سال ادامه داد: در هر حال، در اردویی که داشتیم، صبح و بعدازظهر تمرین کردیم تا برای بازی مقابل عراق آماده باشیم. مهدی مهدوی کیا هم در کنار ما بود و تمرین کرد و بازیکنان از تجربیات وی به خوبی استفاده می کنند و حضورش کنار تیم‌ها یک موهبت و فرصت برای بازیکنان نوجوان است. من فکر نمی کنم در هیچ کدام از کشورهایی که در جام جهانی نوجوانان حضور دارند، یک بازیکن بزرگ مثل مهدوی کیا کنارشان باشد.

دوستی مهر در پایان گفت: ما به بازیهای دوستانه زیادی احتیاج داریم. امیدوارم تا جام جهانی بتوانیم حداقل در سه تورنمنت خارجی شرکت کنیم و با تیم های قدرتمند از قاره های آمریکای جنوبی، اروپا و آفریقا بازی داشته باشیم. امیدوارم فدراسیون فوتبال و کمیته جوانان با تلاشهایشان بتوانند مقدمات حضور پرقدرت تیم ملی در جام جهانی را فراهم کنند. جام جهانی محل آزمون و خطا نیست و ما باید قدرت فوتبال پایه ایران به رخ جهانیان بکشیم

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391