برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

درودگر: بازیکنان ملوان با دریافت ۷۰ درصد از مبلغ قراردادشان موافقت کرده‌اند

چهارشنبه، ۲۲ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۱۰ — فارس

مدیرعامل باشگاه ملوان گفت: واژه جریمه درست نیست بلکه بازیکنان ملوان با دریافت ۷۰ درصد از مبلغ قراردادشان موافقت کرده‌اند.

صادق درودگر

صادق درودگر اظهار داشت: الماسخاله بدون اجازه باشگاه ملوان در تبلیغات نامزدی شورای شهرش از آرم باشگاه ملوان استفاده کرده که او نباید چنین اقدامی را انجام می‌داد. ضمن اینکه ایشان برای نقل و انتقال ملوان به فدراسیون نامه نوشته و خواسته است که ۲۰۰ میلیون تومان از پول باشگاه ملوان را بلوکه کند آن هم در حالیکه نیروهای مسلح بدون دریافت پول امتیاز باشگاه ملوان را واگذار کرده است.

وی با انتقاد از الماسخاله تصریح کرد: در حالیکه باشگاه‌های داماش و ملوان از بی‌پولی رنج می‌برند و بازیکنان‌شان می‌خواهند از این تیم جدا شوند آن موقع ایشان می‌خواهد ۲۰۰ میلیون از پول باشگاه ملوان را بلوکه کند. در ضمن مگر الماسخاله چه گلی بر سر فوتبال گیلان زده که حالا می‌خواهد در شورای شهر هم باشد؟

درودگر در مورد شایعه جریمه ۳۰ درصدی بازیکنان ملوان گفت: اصلا چنین واژه‌ای درست نیست. من هرگز با بازیکنانم با لفظ جریمه صحبت نمی‌کنم و فقط تمامی بازیکنان ملوان با توجه به شرایط باشگاه موافقت کرده‌اند که فقط ۷۰ درصد از مبلغ قرارداد فصل گذشته‌شان را دریافت کنند. زیرا حسین هدایتی مبلغی را قرار است بدهد که این پول فقط به اندازه ۷۰ درصد از مبلغ قرارداد بازیکنان است. لفظ جریمه درست نیست.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391