برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ابراهیمی: من و پرسپولیس در حد حرف بود

پنجشنبه، ۲ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۲۸ — گل

حسین ابراهیمی مهاجم داماش از روز آخر لیگ تا امروز در هوای جدایی است اما شاید هم در داماش بماند . شاید هم یک تیم آسیایی که هنوز قرار نیست صدایش در بیاید...

آقای ابراهیمی کارتان با پرسپولیس به کجا رسید؟

من به تهران آمدم و از نزدیک صحبتهایی با مسولین پرسپولیس داشتم اما همه چیز در حد حرف بود و هنوز چیزی مشخص نیست.از این هم نباید بگذریم که تا مربی یک تیم مشخص نشود برای بازیکن بهتر است که صبر کند..

از داماش جدا می شوید؟

من اولویتم داماش است اما احتمال جدایی ام هست اما همیشه دوست داشتم به تیم شهرم کمک کنم و اگر هم جدا شوم هدفم افتخار کسب کردن برای تیم شهرم است.

از جایی دیگر پیشنهاد دارید؟

چند تیم خوب با مدیر برنامه های من حرف زده اند که یکی از آنها آسیایی است و من هم اولویتم بازی در تیمی است که در آسیا حضور دارد به هر حال باید ببینیم خدا چه می خواهد..

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391