برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عنایتی: دوست دارم جلوی کره ای‌ها جشن بگیریم

دوشنبه، ۲۷ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۲۱ — گل

بی صبرانه منتظر سوت آغاز بازی هستیم تا خیلی چیزها را به کره ای‌ها که برای ما کری خوانده اند ثابت کنیم

رضا عنایتی گلزن سابق استقلال تمرینات خود را با تیم جدیدش صبا ادامه می دهد . تیمی با یارگیری حداقلی و کلی آرزو...

چه شد که به صبا برگشتی؟

خب من پیشنهاداتی داشتم اما پس از بررسی آنها دیدم که بهتر است برگردم صبا و در این تیم کارم را ادامه بدهم.

البته من از قبل دوست داشتم که در تهران باشم و تمرکزم روی گزینه های تهران بود و اتفاقاً از تهران هم یک پیشنهاد خیلی خوب داشتم اما در نهایت به صبا آمدم و این تصمیم هم جنبه رفاقتی داشت چرا که من هم با مدیریت مجموعه صبا ارتباط خوبی داشتم و هم با بازیکنان برای همین این تیم را انتخاب کردم.

فکر می کنید با این تیم موفق بشوید؟

تلاش ما این است که موفق بشویم آقای مایلی کهن هم مربی کهنه کاری است که می تواند به موفقیت تیم کمک کند.

اما در یارگیری ضعیف عمل کرده اید؟

خب بله این تیم ۴.۵ بازیکن کیلیدی خودش را از دست داده است و با کمبود بازیکن مواجه هستیم البته خب قطعاً حاجی بازیکنانی را در نظر دارد که تا چند روز آینده جذب باشگاه می شوند.

هدفتان در لیگ امسال چیست؟

خب ما هدفمان این است که جز ۶تا باشیم و نیم نگاهی هم به سهمیه داشته باشیم اما خب باید واقع بین باشیم و با واقعیت زندگی کنیم تیم پتانسیل این را دارد که در نهایت جز ۶.۷ تا بالای جدول باشیم.

ایران و کره؟

ما بی صبرانه منتظر سوت آغاز بازی هستیم تا خیلی چیزها را به کره ای‌ها که برای ما کری خوانده اند ثابت کنیم.این بازی حیاتی است و امیدوارم با گرفتن حداقل مساوی جشن را جلوی چشم کره ای‌ها برگزار کنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391