برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

انتقاد دروازه‌بان جوان استقلال :مگر تا حالا دروازه‌بانی من را دیده‌اند؟

جمعه، ۳ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۳۵ — فارس

دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال گفت: برخی کارشناسان به جای حمایت از دروازه‌بان‌های جوان آنها را تخریب می‌کنند.

سید حسین حسینی اظهار داشت: امسال در شرایطی به استقلال آمدم که در ابتدای فصل یک گلر خارجی به تیم آمد و من هم کمتر در چشم بودم اما از برخی صحبت هایی که مطرح می شود ناراحت هستم.

وی افزود: متاسفانه هادی طباطبایی که به عنوان کارشناس بازی استقلال با الشباب حضور داشت اعلام کرده که دروازه بان دوم استقلال گلر مطمئنی نیست. من دروازه بان تیم ملی امید هستم و با تیم نوجوانان و جوانان تجربه حضور در آسیا را دارم. وقتی لیام ردی به استقلال آمد فقط در کنار او و رحمتی تمرین و رقابت کردم و صحبتی نکردم. حتی آنقدر خوب بودم که به تشخیص قلعه نویی در نیم فصل جایگزین گلر خارجی شدم، از امیر قلعه نویی هم به خاطر اعتمادش تشکر می کنم اما متاسفانه کارشناسان به جای حمایت از تصمیم قلعه نویی مبنی بر استفاده از یک گلر جوان شروع به انتقاد کردند که کم لطفی بود.

حسینی در ادامه گفت و گو گفت: آقایان طباطبایی، مزدک میرزایی و حتی حاج رضایی مدام انتقاد کردند و نگفتند که با این انتقادات گلرهای جوان لیگ را بی انگیزه می کنند. سوال من از این کارشناسان محترم این است که مگر تا به حال دروازه بانی من را دیده اند که انتقاد می کنند؟ آیا دروازه بان تیم ملی امید تجربه ندارد؟ من در طول فصل از مهدی رحمتی و حمید بابازاده چیزهای زیادی یاد گرفتم اما دوستان به جای حمایت بیشتر روحیه ام را خراب کردند. شاید اگر من هم مدام در روزنامه‌ها مصاحبه می کردم و چهره ام را نشان می دادم اینگونه مورد انتقاد قرار نمی گرفتم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391