برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اصفهانیان: اصلاحات انجام شده در اساسنامه کمیته داوران مورد تایید ما نیست

چهارشنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۱۱ — فارس

رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال گفت: تغییرات ایجاد شده در آیین‌نامه کمیته داوران مورد تایید ما نیست و باید در تغییرات تجدید نظر شود.

فریدون اصفهانیان

فریدون اصفهانیان ، با اشاره به اصلاح آیین‌نامه کمیته داوران که توسط کمیته تدوین فدراسیون فوتبال انجام شده است، گفت: این آیین‌نامه دست ما است اما روز یکشنبه در جلسه هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال در خصوص تغییرات انجام شده در این آیین‌نامه بحث و تصمیم‌گیری نهایی انجام خواهد شد تا آن را به هیئت‌های استان‌ها ابلاغ کنیم.

وی ادامه داد: کمیته تدوین فدراسیون فوتبال تغییراتی را در آیین‌نامه کمیته داوران انجام داده است که مورد تایید ما نیست. البته خودم هم قبول دارم ابلاغ آیین‌نامه کمیته داوران بسیار دیر شده است اما این موضوع تقصیر ما نیست آقایان ۷ ماه است آیین‌نامه‌‌ای که توسط هیئت رئیسه مصوب شده را به ما ابلاغ نکردند و این آیین‌نامه‌‌ای هم که جدیدا در اختیار ما قرار گرفته مورد تایید ما نیست و دوباره کمیته تدوین مقررات فدراسیون فوتبال باید آن را اصلاح کند.

اصفهانیان خاطرنشان کرد: ما روز چهارشنبه قبل از اینکه در جلسه هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال در خصوص اصلاحات انجام شده بحثی را مطرح کنیم در وهله نخست جلسه‌ای را با حضور اعضای کمیته داوران برگزار خواهیم کرد تا نکاتی که در آیین‌نامه گنجانده شده و خلاف قوانین فیفا است را بررسی کنیم و بعد از آن در جلسه هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال آن را به اعضا ارائه دهیم.

رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال با بیان این مطلب که پس از دیدن آیین‌نامه جدید کمیته داوران چندین مورد ایراد از آن گرفته است، گفت: تمام این نکات را در جلسه هیئت رئیسه و اعضای این هیئت گوشزد خواهم کرد تا انشاءالله با رفع ایرادات آیین‌نامه اصلاح شده و آن را در اختیار هیئت‌های استان‌ها قرار دهیم.

وی افزود: باید ببینیم این آقایی که اصلاحات را در آیین‌نامه کمیته داوران انجام داده بر چه اساس و قانونی آن را انجام داده است و همین‌طوری نمی‌شود تغییراتی را در کمیته داوران انجام داد. او نظرش را گفته اما ما باید به نوعی عمل کنیم که آیین‌نامه کمیته داوران با معیارهای فیفا و قوانین بین‌المللی داوری مغایرتی نداشته باشد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391