برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

درخواست بازیکنان و کادرفنی از مردم، سه‌شنبه بیاید تا ترانه پیروزی بسراییم

جمعه، ۱۷ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۵۷ — فارس

فدراسیون فوتبال، اعضای کادر فنی و بازیکنان تیم ملی در اطلاعیه‌ای از همه کسانی که در کنارشان بودند تشکر کردند.

تیم تیم ملی ایران

به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال ایران، فدراسیون فوتبال، اعضای کادر فنی و بازیکنان تیم ملی در اطلاعیه ای از همه کسانی که در کنارشان بودند تشکر کردند. در این اطلاعیه آمده است:

تیم تیم ملی ایران

منت خدای را عزوجل که در آستانه مبعث رسول اکرم (ص) که پیام آور صلح و دوستی و یکرنگی بشریت است، پیروزی دیگر را شاهد بودیم که جز با همدلی، هماهنگی و دوستی به بار نمی نشست.

و باز هم سه شنبه ای دیگر که بازهم همه با هم بودیم و تقدیر چاره ای جز نوشتن با قلم سپید را متصور نبود و تجلی لحظات یکرنگی و در کنار هم بودن به پیروزی بر حریفی انجامید که با همه امکانات و حیل به مصاف «ما» آمده بود، دریغ که نمی دانست که اگر من و تو، «ما» شویم دیگر رقیبی را هماورد نخواهیم یافت.

فدراسیون فوتبال، کادر فنی و ملی پوشان تیم ملی بر آن شدند تا به پاس این همه یکرنگی، سپاسی جانانه داشته باشند و از همه کسانی که به کنارمان آمدند و در وقت سختی تنهایمان نگذاشتند و خواستند تا «ما» شدن را معنایی دوباره کنیم. مسئولان وزارت ورزش و جوانان و شخص وزیر که آمدند و بودند در زمان سختی و پیشکسوتانی که پیش و پس از رویارویی تاریخی در کنارمان بودند و رسانه هایی که سرود همدلی را نوشتند و ملتی که در همه جا و یک دل و یک نوا دعایمان کردند.

اما گویا همه همدلی هایمان را سه شنبه شب‌ها رقم می زنند و دوباره در شامگاه سه شنبه ی بیست و یک خرداد ماه باید و به ناچار یکدل شویم و سرودی بسراییم تا پژواک صدایمان چون فریادی توفنده در آزادی بپیچد، آنچنان که دلشوره‌ها به آرامش بدل شود و امیدوارتر از گذشته از آستانه بگذریم.

از همه ملت عزیز، همه بزرگان، پیشکسوتان و مسئولان می خواهیم که تنهایمان نگذارند و بیایند تا باز «ما» شویم و با دعای شما و همت جوانان‌تان ترانه پیروزی را بر بلندای ایران عزیز بسراییم و سه شنبه شبی دیگر با هم باشیم و دوباره در سکوهایی که یادآور خاطرات خوبمان است، بازهم یکی شویم و به شکرانه پیروزی دیگر شادی را به خانه همه مردم بیاوریم.

انشالله

ایران ۱– کره جنوبی۰ : سه شنبه ۹۱/۰۷/۲۵

ایران۱ – قطر۰ : سه شنبه ۹۲/۰۳/۱۴

ایران – لبنان : سه شنبه ۹۲/۰۳/۲۱ ساعت ۲۰

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391