برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اعتراض مدیرعامل آلومینیوم به کاهش تیم‌های لیگ برتر

یکشنبه، ۵ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۴۲ — ایسنا

مدیرعامل باشگاه آلومینیوم المهدی هرمزگان گفت: مدیرعامل باشگاه نفت تهران نباید از یاد ببرد که تلاش جامعه فوتبال سبب نرفتن امتیاز این تیم به اراک شد.

حسین جباری زاده

حسین جباری زاده، افزود: نمی دانم چرا برخی افراد با فرافکنی سعی در فاصله بین جامعه فوتبال و مانع پیشرفت آن در کشور شوند.

وی با بیان اینکه تیم نفت تهران با تلاش جامعه فوتبال و حمایت تمامی باشگاه‌ها در تهران ماندنی شد، اظهار کرد: حال که تمامی جامعه فوتبال در تلاش برای تجدید نظر در یک تصمیم غیرفوتبالی و ۱۸ تیمی ماندن لیگ برتر هستند برخی آقایان برخلاف جریان مسیر رود سعی در سنگ اندازی دارند.

جباری زاده اضافه کرد: اگر فردوسی پور یک درصد تلاشی که برای بقا نفت در تهران انجام داد را برای ۱۸ تیمی ماندن مسابقات لیگ برتر می کرد اکنون آلومینیوم در این مسابقات ابقا شده بود. نمی دانم چرا نمی خواهیم به تصمیم دست اندرکاران،کارشناسان و پیشکسوتان فوتبال احترام بگذاریم و بر موضوع غیراصولی خود پافشاری کنیم.

مدیرعامل باشگاه آلومینیوم المهدی هرمزگان در پایان گفت: امیدوارم هیچگاه گذشته خود را فراموش نکنیم و سعی کنیم به نظر جمع احترام بگذاریم زیرا سنگ اندازی روزی دودش به چشم خودمان می‌رود و کاری نکنیم که در آینده گره مشکلات با عدم اتحاد جامعه فوتبال کورتر شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391